Zmowa milczenia. Brudny sekret chasydzkiej wspólnoty

Code of Silence, Australia 2014

Film przedstawia na pozór spokojnych, przyjaznych ludzi z bogatą historią i tradycją. Idealny obraz zburzony zostaje, gdy jeden z członków lokalnej społeczności postanawia wyjawić mroczny sekret.

  • Czas trwania: 56 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Danny Ben-Moshe

Zmowa milczenia. Brudny sekret chasydzkiej wspólnoty w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Danny Ben-Moshe Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Film przedstawia na pozór spokojnych, przyjaznych ludzi z bogatą historią i tradycją. Idealny obraz zburzony zostaje, gdy jeden z członków lokalnej społeczności postanawia wyjawić mroczny sekret. W ortodoksyjnej żydowskiej rodzinie wykorzystany był seksualnie młody mężczyzna. Próbując uzyskać sprawiedliwość, Manny i jego ojciec spotykają się z dezaprobatą społeczności.

Na pozór spokojni, przyjaźni ludzie z bogatą historią i tradycją. Idealny obraz zburzony zostaje jednak, gdy jeden z członków lokalnej społeczności postanawia wyjawić mroczny sekret… Ortodoksyjna żydowska rodzina, a wśród niej wykorzystany seksualnie młody mężczyzna. Próbując uzyskać sprawiedliwość, Manny i jego ojciec spotykają się z dezaprobatą swojej społeczności. Jak zakończy się ta trudna sytuacja? Czy rabini zostaną pociągnięci do odpowiedzialności? Jaką cenę zapłaci rodzina Manny'ego za wyjawienie sekretu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×