Znikający królowie: pustynne lwy Namibii

Vanishing Kings: Desert Lions of Namib, Austria

Znikający królowie: pustynne lwy Namibii w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Stara lwica i jej dwie córki wwa lata wcześniej urodziły pięcioro kociąt płci męskiej. Nadszedł czas, by młode lwy rozpoczęły samodzielne życie. Muszą one sprostać wymagającym warunkom panującym na pustyni Namib. Naukowiec, doktor Philip Stander, bada niewielką populację lwów pustynnych przez prawie dwie dekady. Widzowie zobaczą ich wędrówki po górach, majestatycznych wydmach, niekończących się żwirowych równinach, a także plażach Wybrzeża Szkieletowego.

Pięć młodych lwów musi podbić Pustynię Namib i ustanowić tam swoje królestwo, bo tylko w ten sposób unikną ciągłych zagrożeń i głodu. "Pięć młodych lwów musi podbić Pustynię Namib i ustanowić tam swoje królestwo, bo tylko w ten sposób unikną ciągłych zagrożeń i głodu."

Komentarze

Skomentuj
  • Miroslawa (gość)

    Najlepsze było jak Pan filip udawał że nic nie mógł zrobić jak lwica padła a wcześniej jej niby szukał zaniepokojony jej długą nieobecnością! Zapomniał jednak dodać że filmowa ja jak została ranna i wtedy pomoc jakoś nie nadeszła z jego strony.nie wspominając ze lwica miała nadajnik.No cóż film nie byłby taki widowiskowy gdyby nie obraz jak lwica na żywca grzebana jest pod piaskiem pustyni.czego się nie robi dla efektu .Wk......wia mnie takie coś

    14.11.2016 16:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×