Zwierzęca klinika w sercu dżungli

Jungle Animal Hospital 2016, Wielka Brytania 2016

W szpitalu dla zwierząt w gwatemalskiej dżungli pracuje zespół weterynarzy. Widzowie śledzą niesioną przez nich pomoc, m.in. są świadkami przygotowania do wypuszczenia na wolność papug szkarłatnych.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Roger Webb

Zwierzęca klinika w sercu dżungli w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Roger Webb Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W szpitalu dla zwierząt w gwatemalskiej dżungli znajdują się oddziały pełne egzotycznych pacjentów. Wśród nich są sieroty, które udało się uratować z nielegalnego handlu. Na miejscu pracuje wyspecjalizowany zespół weterynarzy, których zadaniem jest pomoc zwierzętom oraz dbanie o ich stan zdrowia. Widzowie śledzą ich całoroczną pracę, m.in. są świadkami przygotowania do wypuszczenia na wolność papug szkarłatnych.

W szpitalu dla zwierząt w gwatemalskiej dżungli istnieją oddziały pełne egzotycznych pacjentów. Wśród nich są sieroty, które udało się uratować z nielegalnego handlu. Na miejscu pracuje wyspecjalizowany zespół weterynarzy, których zadaniem jest pomoc zwierzętom oraz dbanie o stan ich zdrowia. Śledzimy całoroczną pracę weterynarzy, m.in. jesteśmy świadkami przygotowania do wypuszczenia na wolność bardzo cennych papug szkarłatnych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×