Zwierzęce wybryki

Embarrassing Pets, Wielka Brytania 2011

Zwierzęta tak jak ludzie mają bardzo różne przyzwyczajenia. W programie widzowie zobaczą najśmieszniejsze i najbardziej zadziwiające nawyki domowych pupili.

  • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Zwierzęce wybryki w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Zwierzęta tak jak ludzie mają bardzo różne przyzwyczajenia. W programie widzowie zobaczą najśmieszniejsze i najbardziej zadziwiające nawyki domowych pupili. Pies jedzący własne ekskrementy, kot sikający do eleganckich szpilek opiekunki. Niektóre zwierzęce wybryki stają się dla właścicieli prawdziwym utrapieniem. Specjaliści zajmujący się zwierzętami na co dzień spróbują rozwiązać te problemy.

Zwierzęta tak jak ludzie mają bardzo różne przyzwyczajenia i potrafią naprawdę zawstydzić swoim zachowaniem. W programie zobaczymy najśmieszniejsze i najbardziej zadziwiające nawyki domowych pupili. Napalona na swojego właściciela papuga, pies jedzący własne ekskrementy, kot namiętnie sikający do eleganckich szpilek swojej opiekunki. Niektóre zwierzęce wybryki stają się dla właścicieli prawdziwym utrapieniem. Czy specjaliści zajmujący się zwierzętami na co dzień poradzą sobie w tych kłopotliwych sytuacjach?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×