Życie lasu. Grzyby

Życie lasu. Grzyby, Polska 2020

Grzyby odgrywają niezwykle istotną, często niezauważalną lub niedocenianą rolę w funkcjonowaniu wszystkich ekosystemów. Jest to także jedna z najbogatszych pod względem gatunkowym grup organizmów obecnych na kuli ziemskiej.

 • Czas trwania: 37 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Michał Ogrodowczyk

Życie lasu. Grzyby w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Tomasz Leski Scenariusz
 • Marcin Pietras Scenariusz
 • Michał Ogrodowczyk Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Grzyby, czyli przedstawiciele jednego z pięciu królestw świata organizmów żywych, odgrywają niezwykle istotną, często niezauważalną lub niedocenianą rolę w funkcjonowaniu wszystkich ekosystemów, w tym również ekosystemów leśnych. Jest to także jedna z najbogatszych pod względem gatunkowym grup organizmów obecnych na kuli ziemskiej. Szacuje się, że na naszej planecie może występować nawet ponad 5 milionów gatunków grzybów.

Grzyby, czyli przedstawiciele jednego z pięciu królestw świata organizmów żywych, odgrywają niezwykle istotną, często niezauważalną lub niedocenianą, rolę w funkcjonowaniu wszystkich ekosystemów, w tym również ekosystemów leśnych. Jest to także jedna z najbogatszych pod względem gatunkowym grup organizmów obecnych na kuli ziemskiej. Szacuje się, że na naszej planecie może występować nawet ponad 5 milionów gatunków grzybów. Film dokumentalny,

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×