Życie po cudzie

Życie po cudzie, Polska 2014

Film przedstawia losy kilku osób, które doświadczyły cudownych zdarzeń albo były świadkami cudów. Kardiochirurg Kazimierz Suwalski opowie o zdarzeniach niewytłumaczalnych z naukowego punktu widzenia.

  • Czas trwania: 34 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Krzysztof Tadej

Życie po cudzie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Krzysztof Tadej Reżyseria
  • Krzysztof Tadej Scenariusz
  • Krzysztof Tadej Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument przedstawia losy kilku osób, które doświadczyły cudownych zdarzeń albo były świadkami cudów. To osoby nagle i trwale uzdrowione; według lekarzy nie powinny żyć. To również opowieść prof. Kazimierza Suwalskiego - jednego z najbardziej znanych polskich kardiochirurgów, który był świadkiem zdarzeń niewytłumaczalnych z naukowego punktu widzenia.

Film dokumentalny o wyjątkowych losach kilku osób, które doświadczyły cudownych zdarzeń lub były świadkami cudów. To osoby nagle i trwale uzdrowione; według lekarzy nie powinny żyć. To również opowieść jednego z najbardziej znanych polskich kardiochirurgów, który był świadkiem zdarzeń niewytłumaczalnych z naukowego punktu widzenia. Dalmara Kozioł po wypadku samochodowym, w którym straciła męża i syna, była w stanie agonalnym (cud został zbadany przez lekarzy z Watykanu i uznany w procesie beatyfikacyjnym, ks. abp. Szczęsnego Felińskiego); Prof. Bogumiła Jędrzejewska, biolog z Białowieży, będąc w zaawansowanej ciąży, dowiedziała się, że jej dziecko nie przeżyje porodu, a ona sama znalazła się na skraju życia i śmierci. Po modlitwach za wstawiennictwem s. Urszuli Ledóchowskiej została uzdrowiona, a dziecko urodziło się zdrowe. Ks. Feliks Folejewski, duszpasterz Rodziny Rodzin, przeżył trzy zawały serca i ciężką operację na sercu. Podkreśla, że swoje życie zawdzięcza wstawiennictwu s. Faustyny Kowalskiej i Bożemu Miłosierdziu; Gabriel Czaja, student Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, w dzieciństwie cudownie uzdrowiony za wstawiennictwem matki Zofii Czeskiej Prof. Kazimierz Suwalski, kardiochirurg, jest lekarzem od 46 lat, przeprowadził wiele operacji na otwartym sercu, opowiada o niewytłumaczanych z naukowego punktu widzenia zdarzeniach w czasie operacji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×