Życiodajna woda

The Acquatic Life, Korea Płd. 2009

Dzięki twórcom dokumentu widzowie poznają bagna, stawy i rzeki Półwyspu Koreańskiego, a także bogactwo tamtejszej fauny i flory.

  • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Życiodajna woda w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Bagna, stawy i rzeki Półwyspu Koreańskiego zaskakują bogactwem fauny i flory. Twórcy filmu przekonują, jak prawdziwe jest powiedzenie o życiodajnej wodzie. Ważki, chrząszcz pływak żółtobrzeżek, pluskwiaki, nitnikowce, jętki - to tylko niektórzy bohaterowie dokumentu. Zrealizowany z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i przy udziale ekspertów entomologów film ukazuje imponujący świat wodnych organizmów. Świat, którym rządzi prawo przetrwania najsilniejszych i harmonijne współdziałanie sił natury.

Bagna, stawy i rzeki Półwyspu Koreańskiego zaskakują bogactwem fauny i flory. Kierując kamery na mieszkańców tych zbiorników, twórcy filmu przekonują, jak prawdziwe jest powiedzenie o życiodajnej wodzie. Ważki, chrząszcz pływak żółtobrzeżek, pluskwiaki, nitnikowce, jętki... To tylko niektórzy bohaterowie dokumentu "Życiodajna woda". Zrealizowany z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i przy udziale ekspertów entomologów film ukazuje imponujący świat wodnych organizmów. Świat, którym rządzi prawo przetrwania najsilniejszych i harmonijne współdziałanie sił natury. "Życiodajna woda" to spojrzenie z bliska na niezwykły mikrokosmos, dosłownie zamknięty w kropli wody.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×