"13 posterunek". Znany aktor Piotr Z. ma kłopoty! Usłyszał zarzuty zniesławienia i znieważenia rzeczniczki Straży Granicznej!

Znany aktor Piotr Z. jest w poważnych opałach! Właśnie usłyszał w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie zarzuty zniesławienia i znieważenia rzeczniczki Straży Granicznej, porucznik Anny Michalskiej. Grozi mu za to nawet kara pozbawienia wolności!

Multimedia

Znany aktor Piotr Z. ma kłopoty! Usłyszał zarzuty zniesławienia i znieważenia rzeczniczki Straży Granicznej!

Znany aktor Piotr Z. nie ma teraz łatwego czasu. Wszystko wskazuje na to, że będzie musiał odpowiedzieć za swój internetowy wpis, który opublikował w listopadzie 2021 roku na jednym z portali społecznościowych. Aktor w swoim wpisie, który szybko skasował, napisał, że rzeczniczka Straży Granicznej, Anna Michalska:

ma twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PIS.

Teraz, jak informuje Polska Agencja Prasowa, Piotr Z. będzie musiał odpowiedzieć za ten wpis. Według informacji PAP, Piotr Z. we wtorek został już przesłuchany w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie, gdzie usłyszał zarzut zniesławienia i znieważenia rzecznik prasowej Komendanta Głównego Straży Granicznej.

Piotr Zelt w ostrych słowach podsumował rzeczniczkę SG. Już pożałował swoich słów!Zobacz więcej

Piotr Z., jak informuje PAP, nie przyznał się do zarzucanego czyny i złożył krótkie wyjaśnienia.

Znany aktor postanowił skomentować sprawę portalowi Plejada, gdzie powiedział:

Tam nie ma żadnego znieważenia, nie uważam, żebym popełnił jakieś wykroczenie. Powiedziałem, że pani rzecznik jest twarzą tej władzy, która prowadzi barbarzyńską politykę, a moje słowa nie odnosiły się do munduru, ale były moją opinią dotyczącą postawy tej pani wobec mediów i obywateli.

Była partnerką Piotra Zelta. Dziś jest żoną amerykańskiego milionera i żyje jak królowa w USA!Zobacz więcej

Z informacji, jakie przekazuje Polska Agencja Prasowa, wynika, iż Piotrowi Z. może grozić grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bars (gość)

  Skąd wymyśliłeś że kochający inaczej...? Masz juz obsesje na tym tle....?

  01.04.2022 20:22
 • J.kan (gość)

  I tak się rodzą świnie i zdrajcy narodu Przez takich jak ty, o takim pięknym poczuciu sprawiedliwosci. Z pewnością kochający inaczej. Wybuchają wojny. I giną ludzi. Jak ci się nie podoba to won z naszego pięknego kraju do Rosji Tam twojeiejsce. Albo jesteś zwykłym Rosyjskim trollem

  01.04.2022 07:21
 • ~PARAGRAF (gość)

  Do ~Turek,siedzisz,jak Turek na tureckim kazaniu,czytasz i ni w ząb nie kumasz, o czym stanowi mój komentarz. Nawet jestem skłonny zgodzić się,że jestem durny,bowiem człowiek jest ze swej natury, istotą ułomną,niekiedy nawet bardzo upośledzoną,czego zda się, nie umiesz dostrzec.Zaś Twój wpis, jest, ot tak, od czapy lub jak wolisz, od dupy.Oj,~Turek,~Turek, popraw się na wadze,gdyż obawiam się,że we właściwym postrzeganiu rzeczywistości,progresu u Ciebie nie będzie. Pozdrawia Cię "durny" ~PARAGRAF....

  31.03.2022 16:12
 • Turek (gość)

  Paragraf Ale ty jesteś durny

  31.03.2022 14:44
 • ~PARAGRAF (gość)

  Cóż,od początku swoich publicznych wystąpień,owa Pani rzecznik, uczciwie pracowała na swoją opinię. Po jej pierwszych dwóch,a może trzech wypowiedziach,Pani ta wzbudziła we mnie taką antypatię,iż sądziłem,że po tak niestosownie formułowanych przekazach, ktoś ją w końcu zastąpi. Ale gdzie tam, nie ! Jak zwykle, miernota i brak profesjonalizmu w Polsce wzięły górę. Wyraził Pan,Panie Piotrze to,co każdy zdrowo-rosądkowo myślący człowiek czuł,gdy słuchał tych bredni w wykonaniu Pani rzeczniczki (nie wspomnę tu o popełnianych skandalicznych błędach językowych,sprzecznych z zasadami polskiej składni językowej oraz swoistej arogancji,która bardzo mnie irytowała). I dlatego nie dziwi mnie,że poniosło również Pana Piotra Zelta, choć zapewne nie jego jednego. Lecz ,Szanowny Panie Piotrze,Pan się nie boi,cała rozumna Polska za Panem stoi. Odwagi i powodzenia, z serca życzę,bo "...Słyszałem także taki głos Jeszcze będzie przepięknie Jeszcze będzie normalnie Jeszcze będzie przepięknie Jeszcze będzie normalnie Jeszcze będzie przepięknie Jeszcze będzie normalnie Jeszcze będzie przepięknie aaa..." - autor tekstu i muzyki Tomasz Lipiński z zespołem "Tilt"

  31.03.2022 12:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×