25-lecie Ich Troje. Xavier Wiśniewski ma już 20 lat! Jak zmieniał się syn Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski to postać, której nikomu w Polsce przedstawiać raczej nie trzeba. Czerwonowłosy artysta dostarczał mediom wielu powodów do pisania o nim, ze swoim życiem uczuciowym na czele. Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem piątki dzieci, a jego najstarszy syn ma już 20 lat! Zobaczcie, jak zmieniał się Xavier Wiśniewski!

Multimedia

Xavier Wiśniewski ma już 20 lat! Jak zmieniał się syn Michała Wiśniewskiego?

Polacy byli świadkami kolejnych ślubów Michała Wiśniewskiego, a także narodzin jego dzieci. W pewnym momencie życie Wiśniewskiego wręcz jakby weszło do domeny publicznej, przez co Polacy byli na bieżąco z życiem lidera Ich Troje.

24 czerwca 2002 roku urodził się pierwszy syn Michała Wiśniewskiego - Xavier Wiśniewski, owoc miłości z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. I chociaż mogłoby się wydawać, że Wiśniewski wciąż ma malutkie dzieci, to Xavier... skończył już 20 lat i jest dorosłym facetem! Ale ten czas leci.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Ile ma lat? Czym się zajmuje?Zobacz więcej

Michał Wiśniewski chętnie chwali się swoim dorosłym synem, z którym zaczął współpracować na stopie zawodowej, dzięki czemu panowie spędzają razem coraz więcej czasu. Sam Xavier natomiast jest zafascynowany tańcem, zresztą przy takiej mamie to nic dziwnego! Warto odnotować, że Xavier Wiśniewski także rozpoczął karierę sceniczną - jest raperem o ksywie Wisniv, a w weekend zawładnął sceną podczas koncertu z okazji 25-lecia Ich Troje! Przy okazji warto dodać, że prywatnie Xavier Wiśniewski związany jest z Weroniką Fabijańską, siostrą aktora Sebastiana Fabijańskiego.

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Xavier Wiśniewski!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Esteta (gość)

  Wygląda.jak.przymul.bagienny.A.stary.cap.i.knur.wisnieski.bekartorob.wyglada.jak.obslizgla.gnojowa.O.beczenij.tego.knura.nie.wspomne

  14.08.2022 19:07
 • XYZ (gość)

  Widocznie się "odbił".

  23.03.2020 20:11
 • Slawq (gość)

  Niedawno płakał że pieniędzy nie ma

  23.03.2020 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×