„40 kontra 20” 2. edycja, odcinek 7. Pierwsze uczestniczki odpadły z programu! Amira może niedługo opuścić willę Toma. Co się jeszcze wydarzyło?

Za nami 7. odcinek 2. edycji programu „40 kontra 20”. Działo się i w willi, i na glampingu! Pierwsze dwie uczestniczki pożegnały się już z programem. Z kolei Amira pomimo kolejnych czułości z Tomem nie może być pewna swojej przyszłości w willi. Co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku „40 kontra 20”? Sprawdźcie!

Multimedia

„40 kontra 20” odcinek 7. - co się wydarzyło?

Odcinek rozpoczął się od informacji, że Tom jednak nie spędzie wspólnej nocy z Moniką. Mężczyzna zaprosił dziewczynę do swojej sypialni. Sam natomiast będzie spał na kanapie. Tego samego dnia biznesmen odbył rozmowę z Asią i przekonywał ją, że dla niego już wygrała program. Amira zdawała sobie nie robić nic z tego, że Tom zauroczył się Moniką. Gdy tylko mężczyzna został na chwilę sam, Tunezyjka rzuciła mu się na szyję i zaczęła go namiętnie całować! Mało brakowało, a Katarzyna przyłapałaby ich na czułościach!

Z kolei dziewczyny przekonywały Kasię „Kokę” do tego, aby powiedziała Tomkowi, co do niego czuje. Miałoby jej to pomóc uniknąć eliminacji z programu. Podczas rozmowy z Tomkiem Kasia przyznała, że bardzo chciałaby przy nim zostać. Mimo to nie kryła rozczarowania faktem, że były Mister Polski nie wybrał jej podczas wcześniejszych przetasowań. Mężczyzna jednak starał się ją uspokoić, że ma do poznania 13 kobiet i musi się upewnić, że podejmie właściwą decyzję.

Ma w sobie coś takiego, co przyciąga drugiego człowieka, ale czy na tyle, by się z nią związać? - przyznał Tomasz.

Pocałunki z Tomem nie pomogły Amirze? Mężczyzna zauroczył się nową uczestniczkąZobacz więcej

Podczas rozmowy z Tomkiem, Iza przyznała, że jego decyzja emocjonalnie ją zmiotła. Pomimo, iż dziewczynie wydawało się, że ich wcześniejsza randka była udana, po przetasowaniach nastawia się na najgorsze.

Na glampingu aż huczało od plotek na temat tego, że Monika miałaby spać z Tomem w łóżku. Tomek starał się je uspokajać, mówiąc że uczestniczka tylko śpi u niego w sypialni. Wszyscy postanowili to sprawdzić i zakradli się do willi. Niestety z miejsca zostali przyłapani do Toma. Nazajutrz Monika postanowiła wprowadzić nieco zamieszania w willi. Gdy większość osób jeszcze spała, zaprosiła mężczyznę, aby ten położył się z nią razem w łóżku.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Rankiem, tuż przed ogłoszeniem decyzji Kasia „Koka” coraz bardziej przeżywała fakt, że Tomek może jej jednak nie wybrać i będzie musiała opuścić program. Dziewczyna przez długi czas nie była w stanie powstrzymać łez. Panowie w końcu podjęli decyzję o tym, które dziewczyny pożegnają się z programem. Tomek i Tom podziękowali za udział Karolinie i Kasi. Izabela i Joanna mogły odetchnąć z ulgą!

Po przetasowaniach Kasia przeprowadziła się na glamping, natomiast Magda przeniosła się do willi. Jednak wygląda na to, że nie koniec zmian w składzie uczestniczek. Tom w rozmowie z Amirą zdradził, że ona również może podzielić los Kasi i trafić na glamping. Wszystko przez to, że przy kolejnych przetasowaniach to Tomasz może wybierać jako pierwszy.

Zobacz galerię

Znowu szuka miłości w telewizji. Niegdyś chwaliła się bajowym życiem w Kalifornii!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Yrek (gość)

    Zdesperowani ludzie.

    29.11.2022 21:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×