adrianną eisenbach

„Farma 2". „Ruda" jest siostrą królowej życia? Natalia Drogowska i Adrianna Eisenbach wyglądają jak bliźniaczki!

Na antenie telewizji Polsat oglądać możemy 2. edycję programu „Farma". Jedną z uczestniczek, która budzi ogromne emocje wśród widzów, zazwyczaj bardzo negatywne, jest Natalia Drogowska, znana także jako „Ruda". Teraz celebrytka opublikowała w sieci zdjęcie, które zasugerowało, że „Ruda" jest... spokrewniona z królową życia, Adrianną Eisenbach!

27.01.2023Farma

„Królowe życia”. Adrianna Eisenbach bez tatuaży. „Królowa” pokazała stare zdjęcia, na których nie ma ani jednej „dziary”!

Adrianna Eisenbach to jedna z najbarwniejszych uczestniczek programu TTV „Królowe życia”. I to dosłownie! Dziś to rekordzistka w Polsce pod względem tatuaży, którymi ozdobiła swoje ciało. Wielu zastanawiało się, jak wyglądała, zanim zaczęła się tatuować. „Królowa życia” pokazała, jak wyglądała kilka ładnych dekad temu!

16.01.2023Królowe życia

"Królowe życia". Adrianna Eisenbach ma o 30 lat młodszego partnera! Staż ich związku wielu może zaskoczyć! "Pozory jednak mylą"

Adrianna Eisenbach za sprawą programu "Królowe życia" zyskała sporą rozpoznawalność. Gwiazda hitu TTV znana jest nie tylko za sprawą mocno wytatuowanego ciała, ale także poprzez jej związek ze sporo młodszym partnerem. "Królowa życia" postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat jej relacji. Różnica wieku, a także staż ich związku wielu może zaskoczyć!

07.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Adrianna Eisenbach zrobiła test ciążowy... w towarzystwie prawie 160 tysięcy obserwujących

"Królowa życia" Adrianna Eisenbach w programie o tym tytule nie zagrzała długo miejsca. Mimo to, zdobyła ogromną popularność - na Instagramie obserwuje ją prawie 160 tysięcy osób. Uczestniczka show chętnie dzieli się z internautami swoim życiem. W przypadku wątpliwości, czy aby nie jest w ciąży, postanowiła je rozwiać razem z obserwującymi.

15.12.2021Królowe życia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×