Agata Kulesza, piękna Maria Dębska i plejada gwiazd na premierze filmu "Moje córki krowy" [GALERIA]

Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Kinga Dębska i jej zjawiskowa córka Maria! Plejada gwiazd na uroczystej premierze nagradzanego i doskonale przyjmowanego filmu „Moje córki krowy”.

Multimedia

7 stycznia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Moje córki krowy”. Na czerwonym dywanie, obok reżyser Kingi Dębskiej, pojawili się aktorzy, m.in.: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Małgorzata Niemirska, Maria Dębska, Jeremi Protas, Krzysztof Kiersznowski, Andrzej Konopka, Artur Krajewski, producent Zbigniew Domagalski oraz gość specjalny – Piotr Bukartyk, którego piosenka „Kup Sobie Psa”, w specjalnej wersji, znalazła się w filmie. Na widowni zasiedli zaś m.in. Katarzyna Herman,Przemysław Bluszcz, Krzysztof Zanussi, Karolina Szostak, Magdalena Górska, Joanna Opozda, Agata Załęcka, Magdalena Waligórska, Anna Wendzikowska, Jerzy Schejbal, Przemysław Cypryański, Maciej Jachowski, Kinga Burzyńska, Agnieszka Smoczyńska, Jacek Lusiński i Michał Koterski. Obraz Kingi Dębskiej to ciepła, pozbawiona fałszu i tanich wzruszeń opowieść o rodzinnych relacjach; produkcja, która z łatwością podbija serca widzów i krytyków na całym świecie. W Polsce „Moje córki krowy” zostały już wyróżnione w ramach 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni: Nagrodą Dziennikarzy, Nagrodą Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Nagrodą Publiczności. Zachwyciły widzów festiwalu w Rzymie. Zdobyły też rozgłos w USA, trafiając – obok filmów „W głowie się nie mieści” Pixara i „Mad Max: Na drodze gniewu” – do rankingu najlepszych filmów roku serwisu „The Village Voice”. Niezwykłe „Moje córki krowy” można oglądać w kinach w całej Polsce od dziś.

Marta (Kulesza) odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę (w tej roli debiutująca Maria Dębska). W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry, Kasia (Muskała) jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi (Marcin Dorociński) to życiowy nieudacznik, który bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki (Niemirska) zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym, ale despotycznym ojcem (Dziędziel). Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

MOJE CÓRKI KROWY już w kinach

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×