Agata Załecka z mężem Jakubem Kwiatkowskim wróciła z mistrzostw świata w Hondurasie! Tak witano ich na lotnisku

Agata Załęcka, czyli gwiazda serialu "Dzielnica strachu" reprezentowała Polskę podczas Mistrzostw Świata we freedivingu w Hondurasie. Aktorka wróciła już do Polski z mężem Jakubem Kwiatkowskim. Mamy zdjęcia z ich przylotu do Warszawy.

Multimedia

Agata Załecka dwukrotnie pobiła rekord Polski podczas Mistrzostw Świata we freedivingu w Hondurasie

Agata Załęcka wróciła właśnie ze swoich pierwszych Mistrzostw Świata we Freedivingu, czyli nurkowaniu na wstrzymanym oddechu w Hondurasie! Aktorce, znanej z serialu "Dzielnica strachu", podczas zawodów towarzyszył, wspierał i kibicował mąż Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

Wielki sukces polskiej aktorki! Będzie reprezentować Polskę na mistrzostwach świata!Zobacz więcej

Na warszawskim lotnisku Okęcie parę powitała ekipa telewizyjna TV Puls, która została oficjalnym sponsorem Załęckiej. Warto wspomnieć, że swoją przygodę z freedivingiem czterdziestolatka zaczęła zaledwie dwa lata temu i szybko okazało się, że ma niezwykle rzadkie predyspozycje do uprawiania tego sportu. Jej niesamowite osiągnięcia sprawiły, że kilka miesięcy temu została powołana do kadry narodowej i mogła reprezentować Polskę w prestiżowych zawodach, które zakończyła z wielkim sukcesem.

Agata Załęcka dwukrotnie pobiła rekord Polski techniką "hands free" w masce i ostatecznie uplasowała się na 8 miejscu wśród 20 najlepszych zawodniczek świata.

Zobacz galerię

Autor: AKPA

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×