agnieszka włodarczyk

"Plebania" wylansowała mnóstwo gwiazd, które dziś robią wielkie kariery! Agnieszka Włodarczyk, Wojciech Błach, Krzysztof Ibisz i nie tylko. Pamiętacie, kto w niej grał?

"Plebania" to serial, który przez ponad 11 lat emitowany był na antenie TVP. Dla wielu aktorów młodego pokolenia, produkcja o mieszkańcach Tulczyna i Hrubielowa, okazała się trampoliną do kariery. Nie wszyscy wykorzystali swoją szansę. Dzisiaj za to serial jest źródłem wielu memów i żartów!

05.10.2022Plebania

One związały się z młodszymi partnerami! Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Cielecka i inne. Które gwiazdy należą jeszcze do tego grona?

Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak wygląda codzienne życie celebrytów, dlatego związki gwiazd to temat, który cały czas jest poruszany w mediach. W wielu przypadkach miłość nie zwraca uwagi na wiek. Magdalena Boczarska, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska - to gwiazdy, które związały się z młodszymi partnerami. Kto jeszcze? Zobacz galerię!

24.08.2022Ranking

Spotkał ją, gdy przechodził trudny czas w życiu. Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś tworzą piękną parę. Jak wygląda życie aktorki z nowym bohaterem Polaków?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od dwóch lat tworzą udany związek, którego owocem jest roczny synek - Milan. Historia znajomości jednej z najpiękniejszych polskich aktorek i sportowca - rekordzisty świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana - zaczęła się niepozornie. Para szybko jednak zrozumiała, że z uczuciami nie warto walczyć. Oto ich historia.

22.08.2022Plebania

"Plebania". Agnieszka Włodarczyk wspierała Roberta Karasia do końca. Lekarze kazali mu zejść z trasy

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są w szczęśliwym związku od dwóch lat. Od roku spełniają się także w roli rodziców małego Milana, który jest ich oczkiem w głowie. Sportowiec walczył o mistrzostwo świata na dystansie 10-krotnego Ironmana. W czasie jego zmagań aktorka zamartwiała się o jego stan, ale jak sama mówiła - mogła go jedynie wspierać, bo to "jest jego życie i pasja".

20.08.2022Plebania

"Plebania". Angieszka Włodarczyk martwi się o swojego partnera. Robert Karaś walczy w dziesięciokrotnym Ironmanie. "Nigdy wcześniej nie widziałam go w takim stanie"

Od dwóch lat Agnieszka Włodarczyk jest związana z triathlonistą Robertem Karasiem. Jej ukochany obecnie bierze udział w dziesięciokrotnym Ironmanie. Aktorka nie kryje dumy z postawy jej partnera, ale i obaw związanych z jego zdrowiem. "Wolałam nie mówić nic, niż mówić jak się boję" - wyznaje Agnieszka Włodarczyk.

17.08.2022Plebania

"Sara". Agnieszka Włodarczyk wspomina trudne dzieciństwo. Plan filmowy miał być dla niej ucieczką. Odniosła się też do plotek o molestowaniu na planie

Mając zaledwie 16 lat, Agnieszka Włodarczyk wcieliła się w rolę tytułowej Sary w głośnym filmie Macieja Ślesickiego. Dzięki temu zyskała status gwiazdy i stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Po latach od premiery filmu, Agnieszka Włodarczyk zdradziła, że do roli Sary pchnęła ją trudna sytuacja w domu. Odniosła się również do plotek, jakoby na planie miała być molestowana.

04.08.2022Sara

Ich wdzięki w prasie mogła oglądać cała Polska. Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i nie tylko... Tak kiedyś wyglądały gwiazdy seriali, które pozowały w magazynach dla panów [+18]

Gwiazdy szukają najróżniejszych sposobów na to, aby utrzymać na szczycie swoją karierę w show biznesie. Część z nich decyduje się na pokazanie swoich wdzięków na łamach słynnych męskich czasopism, co niewątpliwie pomaga w zdobyciu nowego grona fanów wśród mężczyzn, ale i również wzbudza kontrowersje. Zobacz, które serialowe gwiazdy zdecydowały się na taki krok i jak się zmieniły od czasu publikacji ich pikantnych zdjęć na łamach prasy dla dorosłych.

26.04.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×