aleksandra żebrowska

„Na dobre i na złe”. Mama Aleksandry Żebrowskiej wygląda jak księżna Diana! Teściowa Michała Żebrowskiego do złudzenia przypomina „królową ludzkich serc”

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Para chętnie dzieli się swoim szczęściem z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, w czym prym wiedzie żona Michała Żebrowskiego. Aleksandra Żebrowska pochwaliła się zdjęciem swojej mamy na Instagramie, a fani osłupieli. Teściowa Michała Żebrowskiego przypomina im księżną Dianę!

04.12.2022Na dobre i na złe

"Na dobre i na złe". Michał Żebrowski po raz pierwszy pokazał, jak wygląda jego córeczka! Rozczulający kadr stał się hitem w sieci

Pod koniec lipca 2022 roku Michał i Aleksandra Żebrowscy po raz czwarty zostali rodzicami. Rodzice, którzy do tej pory mieli trójkę synów, przywitali na świecie swoją pierwszą córeczkę. Do tej pory aktorska para publikując zdjęcia w sieci, starała się ukryć twarz dziewczynki. Jednak na najnowszym kadrze udostępnionym przez aktora można już w pełni podziwiać wygląd najmłodszej pociechy Żebrowskich!

04.09.2022Na dobre i na złe

Body positive. Czym jest ciałopozytywność? Czy ruch promowany m.in. przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, Zofię Zborowską, Aleksandrę Domańską jest czymś zupełnie nowym? Zobacz naszą galerię!

Body positive to idea, która nie jest czymś obecnym w Polsce od dawna. Ruch ten cały czas jest dla dużej części społeczeństwa czymś zupełnie nieznanym. Wielu celebrytów stara się dzielić wiedzą na ten temat. Czym tak naprawdę jest ciałopozytwyność? Czy jest to nowa moda wśród celebrytów? Kto oprócz Małgorzaty Rozenek-Majdan i Zofii Zborowskiej jest zaangażowany w opowiadanie o tym w mediach społecznościowych? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym tekście oraz galerii!

06.08.2021Rozrywka

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×