alternatywy 4

"Alternatywy 4". Tatiana Sosna-Sarno kiedyś i dziś. Aktorka ani myśli o emeryturze! "Marzą mi się dobre role, chciałabym pokazać, że jeszcze mogę, potrafię"

Tatiana Sosna-Sarno to polska aktorka, która choć ma ogromny talent, widzom kojarzy się głównie z drugoplanowych ról. W międzyczasie kariery Sosna-Sarno miała nawet epizod, kiedy zamiast realizować się jako aktorka, poświęciła się biznesowi. Zobacz, jak się zmieniała Tatiana Sosna-Sarno na przestrzeni lat. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

21.08.2022Alternatywy 4

"Barwy szczęścia". Ewa Ziętek zachwyca talentem od przeszło 50 lat! Wielka kariera i sława odebrały jej szczęście w życiu prywatnym

Ewa Ziętek to utalentowana aktorka, której stażu pracy niejedna koleżanka po fachu może pozazdrościć. Gwiazda znana ze "Złotopolskich" czy "Barw szczęścia" osiągnęła sukces o jakim wielu innych artystów jedynie marzy. Jak to jednak mawiają: nie można mieć wszystkiego. W życiu prywatnym Ewa Ziętek nie miała tyle szczęścia. Jak potoczyły się jej losy od początków kariery?

09.08.2022Barwy szczęścia

Bożena Dykiel obchodzi urodziny! Jak na przestrzeni lat zmieniła się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek?

Bożena Dykiel - jedna z najsympatyczniejszych polskich aktorek, mająca na swoim koncie wiele znakomitych, charakterystycznych ról, 26 sierpnia obchodzi urodziny! Miećka Aniołowa z "Alternatywy 4" czy Maria Zięba z "Na Wspólnej" to tylko niektóre ze słynnych bohaterek, które wykreowała na ekranie Bożena Dykiel. Jak aktorka zmieniła się na przestrzeni lat? Zobaczcie zdjęcia!

26.08.2020Na Wspólnej

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×