andrzej seweryn

"Notre-Dame płonie". Tak wygląda najmłodszy syn Andrzeja Seweryna. Maximilien Seweryn pojawił się z Marią Seweryn na premierze filmu o pożarze francuskiej katedry

Najmłodszy syn Andrzeja Seweryna, Maximilien Seweryn, pojawił się na warszawskiej premierze nowego dramatu katastroficznego, "Notre-Dame płonie". Film francuskiego reżysera Jeana-Jacquesa Annauda przedstawia historię pożaru Katedry Notre-Dame i walkę o ocalenie nie tylko budynku jako zabytku, ale i bezcennych relikwii, które się w niej znajdowały. Syn Andrzeja Seweryna pozował z siostrą, Marią Seweryn.

20.08.2022Notre-Dame płonie

"Królowa" [RECENZJA]. Fantastyczny Andrzej Seweryn bawi się rolą, chociaż scenariusz mocno wiąże mu ręce. Oceniamy nowy serial Netflix!

"Królowa" to nowy polski serial platformy Netflix. Produkcja była zapowiadana z pompą; Andrzej Seweryn jako drag queen budził zainteresowanie od momentu, gdy pokazano pierwszy fotos z serialu. Wtedy wielu zaczęło zacierać ręce, mając nadzieję, że dostaniemy w końcu udany polski serial od Netfliksa. Jak wyszło? Oceniamy "Królową"!

23.06.2022Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×