aneta czajkowska

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta i Robert Żuchowscy uczą synka pływać. Mały rośnie jak na drożdżach i jest istną kopią taty!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który wywołuje ogromne kontrowersje, jednak od czasu do czasu uda się ekspertom trafić i dobrze sparować uczestników. Doskonałym przykładem tego są Aneta i Robert Żuchowscy, którzy dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami małego Mieszka. Ich synek rośnie jak na drożdżach i jest istną kopią taty!

16.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Tak mieszkają Aneta i Robert Żuchowscy! Stylowa biel i pokaźne kino domowe w domu słynnego małżeństwa

Aneta i Robert byli uczestnikami 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Programowi eksperci idealnie dobrali parę, która do dziś tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Ulubieńcy telewidzów chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jak urządziło się słynne małżeństwo. Ich domowe wnętrza zdecydowanie robią wrażenie!

29.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta i Robert Żuchowscy po raz kolejny zostaną rodzicami? Drugie dziecko jeszcze w tym roku?

Aneta i Robert Żuchowscy to przykład, że miłość można znaleźć wszędzie. Nawet w programie telewizyjnym. Najpierw zdecydowali się na ślub przed kamerami w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a następnie okazało się, że są wprost dla siebie stworzeni! Niedawno doczekali się swojego pierwszego dziecka, ale już przyznają, że na jednym nie zamierzają poprzestać!

05.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta znów zachwyciła fanów. "Lubię ten brzuszek, ale bardziej lubię tamten sprzed kilku tygodni"

Aneta Żuchowska zyskała ogromną popularność za sprawą programu TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali ją w parę z Robertem Żuchowskim i był to strzał w dziesiątkę - są szczęśliwi i niedawno powitali na świecie dziecko. Świeżo upieczona mama pokazała się fanom, jak wygląda jej sylwetka w kilka tygodni po porodzie i wywołała lawinę zachwytu.

22.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×