"Ania". Andrzej Piaseczny, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jarosław Bieniuk na premierze filmu o Annie Przybylskiej w Gdyni. Zobacz zdjęcia z wydarzenia

Trwa cykl premierowych pokazów jednego z najbardziej wyczekiwanych dokumentów - pełnometrażowego filmu "Ania", poświęconego życiu i osobie Anny Przybylskiej. Podczas premiery w Gdyni nie mogło zabraknąć Oliwii Bieniuk, jej brata Szymona Bieniuka i ojca, Jarosława Bieniuka. Pojawiła się także siostra Ani Przybylskiej. Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Premiera "Ani" w Gdańsku. Oliwia Bieniuk zachwyciła w eleganckiej stylizacji

Film "Ania" o życiu i osobie Anny Przybylskiej to jeden z najbardziej wyczekiwanych obrazów w 2022 roku. Oficjalny zwiastun pełnometrażowego dokumentu to prawdziwy wyciskacz łez, podobnie jak piosenka, którą stworzył Andrzej Piaseczny.

Jarosław Bieniuk szczerze o Ani Przybylskiej. Mówiłem jej: "skup się na pracy, a nie tutaj szalejesz!"Zobacz więcej

Rodzina aktorki - jej mama, siostra, Jarosław Bieniuk i dzieci - są mocno zaangażowani w promocję dokumentu o ukochanej matce, siostrze, przyjaciółce i partnerce. Oliwia Bieniuk na każdej z premier składa subtelny hołd matce, co szczególnie było widać podczas wydarzenia organizowanego w Warszawie.

Oliwia Bieniuk w eleganckiej stylizacji wyglądała niczym kopia matki! Na ściance towarzyszył jej brat i ojciecZobacz więcej

Oliwia Bieniuk zachwyciła elegancką stylizacją także podczas premiery w Gdyni, która odbyła się 6 października w kinie Helios w Galerii Handlowej Riviera. Pojawiła się w towarzystwie rodziny - obecny był jej brat Szymon Bieniuk i ojciec Jarosław Bieniuk, a także siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka. Zobacz, jak bliscy nieodżałowanej Marylki Baki z serialu "Złotopolscy", która odeszła 5 października 2014 roku, prezentowali się na uroczystej premierze dokumentu.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×