"Ania". Anna Przybylska miała szansę na Oscara!? Okrutna choroba pokrzyżowała jej plany

5 października 2022 roku minęło 8 lat od śmierci Anny Przybylskiej. W 2014 roku aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. W jednym z najnowszych wywiadów, uważający się za ojca sukcesu Anny Przybylskiej - Radosław Piwowarski, zdradził, że miałaby ona szansę na to, aby zdobyć Oscara.

Multimedia

"Ania" - film o Annie Przybylskiej

Już 7 października 2022 roku będzie miała miejsce premiera głośnego filmu "Ania", opowiadającego o życiu zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej. Pokazano już m.in. oficjalny plakat produkcji oraz zaprezentowano piosenkę dedykowaną filmowi, za wykonanie której odpowiada Andrzej Piaseczny. W związku z kolejną rocznicą śmierci aktorki, uważający się za ojca jej sukcesu scenarzysta i reżyser Jarosław Piwowarski, postanowił udzielić wywiadu, w którym wspomniał zmarłą przed laty Przybylską.

Mama Anny Przybylskiej wspomina ostatnie chwile z córką: "Nigdy przy niej nie płakałam"Zobacz więcej

Anna Przybylska miała szansę na Oscara?

W rozmowie z TVN24, Radosław Piwowarski stwierdził, że Anna Przybylska mogła zrobić jeszcze większą karierę. Wyznał, że gdyby aktorka żyła w Stanach Zjednoczonych, to byłaby gwiazdą formatu Julii Robert i z miałaby szanse na to, aby zdobyć Oscara.

Wolałbym tu siedzieć z okazji tego, że Ania dostała Oscara. Gdyby Anka urodziła się na przykład w Ameryce, to byłaby gwiazdą światowego formatu, taką Julią Roberts. Ona miała coś takiego, że ludzie ją kochali - stwierdził Piwowarski w TVN24, cytowany przez serwis o2.pl.

Jednak to nie Oscar był największym marzeniem Anny Przybylskiej. Jak przyznała aktorka w swoim ostatnim wywiadzie, marzyło jej się zerwanie z wizerunkiem seksbomby i zagranie "steranej życiem, brzydkiej kobiety". Niestety rak trzustki pokrzyżował jej te plany.

Głęboko w to wierzę, że jeszcze wiele ciekawych rzeczy przede mną i że uda mi się je zrealizować. Z niecierpliwością czekam na te wielkie role, które przyjdą, gdy się zmieni moje emploi, zejdę z piedestału seksbomby oraz matki Polki i będę mogła zagrać steraną życiem, zmęczoną, brzydką kobietę. Wiem, że taki czas nadejdzie - wyznała w swoim ostatnim wywiadzie udzielonym w lutym 2014 roku dla magazynu "Viva!".

Zobacz galerię

Łzy po pokazie dokumentu o Ani Przybylskiej! Oliwia Bieniuk opowiedziała nam o swoich wrażeniachZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • edek (gość)

  Dajcie spokój. Teraz to oskara by miała pewnego..he he. Ja sie pytam za co tego oskara? Za Marylkę w Zlotopolskich?? Możecie teraz robić nie wiadomo kogo z tej zbyt wcześnie zmarłej Pani ale to nic nie da..Tej jej godny pożałowania meżęulek ktory z dziwkami jakieś orgie z wibratorami robi i je gwałci..No ludzie.Kogo wy wielbicie?

  06.10.2022 10:32
 • Otto (gość)

  To, że zmarła, to żal jak każdego człowieka, ale bez przesady. Za co ..za kilka rolek i za to, że wykitowala młodo? Żenada. Jest setki zdolniejszych.

  05.10.2022 13:05
 • Esteta (gość)

  Czy was pochrzamilo? Mierna aktorzyna,kurdupel.rolki.w.kilku.filmidlach.Jaki Oskar? Za co?

  05.10.2022 13:04
 • Mięso jad (gość)

  Teraz napiszecie wszystko Oskar w kieszeni Ślub z następca tronu hiszpanskiego Kopalnia tematów

  05.10.2022 13:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×