„Ania”. Mama Anny Przybylskiej podzieliła się smutnym wyznaniem. Ból po stracie córki jest wciąż żywy! „Przez hejt od 2015 roku leczę się u psychiatry”

Śmierć Anny Przybylskiej w 2014 r. zasmuciła wielu, ale trudno mierzyć ból fanów z tym, co przeżywała najbliższa rodzina cenionej aktorki, w szczególności mama Anny Przybylskiej. W szczerym wywiadzie mama aktorki zdobyła się na rozdzierające serce wyznanie dotyczące tego smutnego wydarzenia i doświadczania... hejtu.

Multimedia

Smutne wyznanie mamy Anny Przybylskiej. Jej słowa rozdzierają serce

Urocza Marylka Baka z serialu „Złotopolscy”, jak wielu zapamiętało Annę Przybylską, odeszła 5 października 2014 roku po długiej walce z chorobą. Historia życia aktorki to gotowy materiał na film - a ten w końcu powstał, dzięki współpracy bliskich aktorki z twórcami: Krystianem Kuczkowskim i Michałem Bandurskim. Zobacz plakat filmu, wysłuchaj piosenki skomponowanej przez Andrzeja Piasecznego i dowiedz się więcej o dokumencie: poznaj recenzję filmu „Ania” redaktora Telemagazyn.pl Krzysztofa Połaskiego.

Odsłonięto mural poświęcony Annie Przybylskiej. Jej bliscy z trudem kryli wzruszenieZobacz więcej

Osiem lat po śmierci aktorki jej osoba wciąż budzi spore emocje, a jej bliscy wciąż nie mogą się pogodzić z utratą partnerki, siostry, matki i córki w jednej osobie. Krystyna Przybylska, matka Anny Przybylskiej, w szczerej rozmowie w najnowszym odcinku programu „Miasto Kobiet” który zostanie wyemitowany 4 grudnia 2022 r. poruszyła bolesny temat i zdobyła się na rozdzierające serce wyznanie. Zdradziła, że ból nie słabnie mimo upływu lat.

Dzieci, jak są w domu, czy jestem u nich, wtedy mnie rozrywa. Najbardziej, kiedy śpią. Najbardziej rozbiera mnie Jasiu, bo najmniejszy - przytacza jej wypowiedź z zapowiedzi odcinka serwis Lelum.

Pani Krystyna podzieliła się również osobistym wyznaniem.

Przez hejt od 2015 roku leczę się u psychiatry - przytacza jej słowa serwis.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×