"Ania". Oliwia Bieniuk widziała już film o swojej mamie. Trudno się nie wzruszyć czytając te słowa!

"Ania" to jeden z najbardziej oczekiwanych tegorocznych polskich filmów. Od dawna zapowiadana dokumentalna produkcja przybliży widzom życie nieodżałowanej Ani Przybylskiej. Bliscy aktorki właśnie mieli okazję zobaczyć produkcję. Trudno nie wzruszyć się czytając wpis córki zmarłej gwiazdy, Oliwii Bieniuk!

Multimedia

Oliwia Bieniuk widziała już film o swojej mamie. Trudno się nie wzruszyć czytając te słowa!

Ania Przybylska, czyli niezapomniana Marylka Baka z serialu "Złotopolscy", zmarła 5 października 2014 roku. Wciąż trudno pogodzić się z jej śmiercią.

Historia życia Ani Przybylskiej to doskonały materiał na film, a ten w końcu powstał. Po wielu miesiącach zapowiedzi film pt. "Ania", którego twórcami są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, stał się faktem. W oficjalnym opisie produkcji czytamy:

Inspirująca historia aktorki Ani Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Jest to film dokumentalny zbudowany z wywiadów oraz niepublikowanych dotąd materiałów z prywatnych archiwów, dzięki którym możemy zobaczyć portret kobiety utrzymującej równowagę pomiędzy życiem zawodowym i byciem osobą publiczną a swoim życiem rodzinnym.

Stanisława Kowalska nie znalazła miłości w programie TVP. Dzisiaj Stenia korzysta z życia i zachwyca formą! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Ogólnopolska premiera filmu "Ania" odbędzie się 7 października, natomiast wcześniej obraz zostanie zaprezentowany w sekcji Filmy z Gdyni na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Teraz natomiast z filmem "Ania" mieli okazję zapoznać się najbliżsi Ani Przybylskiej. O pokazie poinformowała córka gwiazdy, Oliwia Bieniuk, której krótki wpisz na temat produkcji porusza. Oliwia Bieniuk napisała:

Pytaliście mnie ostatnio czy widziałam film ,,Ania”. W rodzinnym gronie mogliśmy wczoraj go zobaczyć. Ogromne emocje, mocno to przeżyłam, ale było warto. Mama jest w nim taka jaką pamiętam ♥️

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Jaka była twoja mama

    11.08.2022 08:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×