"Ania". Premiera filmu o Annie Przybylskiej. Oliwia Bieniuk w eleganckiej stylizacji wyglądała niczym kopia matki. Towarzyszył jej Jarosław Bieniuk i brat Szymon! Kto jeszcze się pojawił?

Życie Anny Przybylskiej to materiał na film - a ten, jak wiemy, powstał. W środę 5 października odbyła się uroczysta premiera dokumentu, który przybliża postać nieodżałowanej aktorki, która odeszła w 2014 r. po długiej walce z chorobą. Na wydarzeniu pojawił się Jarosław Bieniuk z dziećmi - Szymonem i Oliwią Bieniuk, siostra Anny Przybylskiej a także plejada gwiazd, w tym Andrzej Piaseczny. Zobacz w galerii zdjęcia z premiery dokumentu o Annie Przybylskiej!

Multimedia

"Ania". Premiera filmu o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska, czyli kochana przez widzów Marylka Baka z serialu "Złotopolscy", odeszła 5 października 2014 roku po długiej walce z chorobą. Historia życia aktorki to gotowy materiał na film - a ten w końcu powstał. Po wielu miesiącach zapowiedzi film pt. "Ania", którego twórcami są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, stał się faktem.

Anna Przybylska miała szansę na Oscara!? Okrutna choroba pokrzyżowała jej planyZobacz więcej

Oficjalny plakat produkcji oraz piosenka dedykowana filmowi, za wykonanie której odpowiada Andrzej Piaseczny, w chwili ukazania się światu wzruszył wielu. Ale to oficjalny zwiastun dokumentu sprawił, że trudno było powstrzymać łzy. 5 października 2022 r., w rocznicę śmierci Anny Przybylskiej, w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera tego poruszającego dokumentu.

Na premierze dokumentu o życiu zmarłej w wieku 36 lat aktorki pojawili się jej bliscy, w tym Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk, córka pary. Nie zabrakło również gwiazd, które z Anną Przybylską łączyły przyjaźnie i zawodowe przedsięwzięcia.

Zobacz zdjęcia z premiery dokumentu o Annie Przybylskiej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Lucyna (gość)

    Jakoś przegapiłam zwiastuny i zapowiedzi, wczoraj dopiero mignęło mi w TV, ze będzie film o Ani i dopiero zobaczyłam zwiastun filmu. No ale juz bilety mam, idę jutro z koleżanką.

    06.10.2022 15:31
  • Lucyna (gość)

    Jakoś przegapiłam zwiastuny i zapowiedzi, wczoraj dopiero mignęło mi w TV, ze będzie film o Ani i dopiero zobaczyłam zwiastun filmu. No ale juz bilety mam, idę jutro z koleżanką.

    06.10.2022 15:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×