Animacje i bajki nadal królują w Disney+. Co oprócz tego? Poznaj TOP 10 najpopularniejszych produkcji w sierpniu. "Doctor Strange" i "Prey" z wysokimi notami

Disney+ od początku kojarzył mi się z bajkami i produkcjami przyjaznymi rodzinie. W sierpniu okazało się, że popularna na platformie jest wartka akcja, krew i strach. Co zachwyciło widzów Disneya? Sprawdź galerię i poznaj TOP 10 produkcji na Disney+ w sierpniu!

Multimedia

Disney+ wcale nie taki bajkowy

TOP 10 sierpniowy produkcji definitywnie dowodzi, że Disney+ nie jest już serwisem wyłącznie dla dzieci. Coraz popularniejsze są produkcje Marvela, pełne akcji i przemocy. Na szczyt powoli wybijają się produkcje, gdzie strach i krew są na porządku dziennym. Mimo to z podium nie spadają produkcje skierowane do najmłodszych, czyli animacje z dużą ilością piosenek i morałem.

Netflix - TOP 10 filmów w sierpniuZobacz więcej

TOP 10 produkcji na Disney+ w sierpniu

Miejsce 10. zajmuje animacja "Luca", opowieść o dorastającej dwójce przyjaciół. W trakcie wakacji chłopcy dowiadują się, że nie pochodzą z tego świata. Produkcja nie jest więc kolejną produkcją tylko o dorastaniu, Disney+ widocznie dba o jakość produkcji na platformie.

Miejsce 9. zajmuje "Toy Story", co może być niemałym zaskoczeniem. Ta 27-letnia produkcja wciąż podbija serca najmłodszych i wywołuje nostalgię u starszych, Disney+ zna się na klasykach. Animacja opowiada historię zabawek tworzących małą, pokojową społeczność. Sielankę zakłóca pojawienie się nowej zabawki.

Pozostałe popularne w sierpniu filmy z pewnością znane są wielbicielom animacji i kina akcji.

W galerii publikujemy sierpniowy TOP 10 na Disney+!

Zobacz galerię

TOP10 HBO Max. Te produkcje były hitami w sierpniu!Zobacz więcej

Ranking został opracowany na podstawie danych portalu FlixPatrol.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×