Anna Dec urodziła! Prezenterka pochwaliła się zdjęciem nowonarodzonego synka. Wiadomo już jakie imię wybrała?

Anna Dec za pośrednictwem swojego konta na Instagramie podzieliła się radosną nowiną. Okazuje się, że prezenterka pogody urodziła już synka! Jakie imię mu wybrała?

Multimedia

Anna Dec do dziś uchodzi za jedną z najpopularniejszych prezenterek pogody w Polsce. Prywatnie kobieta od kilku lat jest szczęśliwą żoną Tomasza, a w 2018 roku para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Zuzannę. Kilka miesięcy temu, pogodynka ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się przyjścia na świat kolejnego potomka. Tym razem miał to być synek.

Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł. Zuza wiedziała od początku. I pierwsze co powiedziała, wiedząc, że pod moim 🤍 już ktoś jest, brzmiało:- Kocham Cię Bratku! 👶🏼👨‍👩‍👧‍👦 Zatem czekamy cierpliwe na synka - napisała wówczas Anna Dec na swoim na Instagramie.

Zaczynały jako pogodynki, dziś są gwiazdami! Dla nich prognoza pogody stała się przepustką do poważnej karieryZobacz więcej

Anna Dec urodziła!

17 sierpnia na swoim koncie na Instagramie Anna Dec podzieliła się radosnymi wieściami. Okazało się, że prezenterka jest już kilka dni po porodzie i powitała na świecie swojego synka. Na udostępnionym przez nią zdjęciu na Instagramie można zobaczyć nóżki maluszka. Póki co, pogodynka nie zdradziła, jak z mężem zamierzają nazwać swojego pierworodnego.

Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A Miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę - napisała w opisie fotografii na Instagramie Anna Dec.

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×