Anna Dymna przez wiele lat milczała na temat syna. Dlaczego? Zobacz, jak wygląda jedyny syn aktorki

Anna Dymna to aktorka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Gwiazda kina i telewizji trzykrotnie wychodziła za mąż, ale mamą została tylko raz. Dymna przez wiele lat milczała w tej sprawie, słowem nie mówiąc o synu. Dopiero niedawno zaczęła o nim mówić. Kim jest i czym się zajmuje jedyny syn Anny Dymnej, Michał?

Multimedia

Anna Dymna przez wiele lat nie mówiła, że ma syna

Anna Dymna jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych polskich aktorek. Filmowych i serialowych wcieleń Dymnej nie sposób zliczyć: "Janosik", "Sami swoi", "Nie ma mocnych", "Kochaj albo rzuć", "Trędowata", oraz te nowsze jak: "Odwróceni", "Blondynka" czy "Nieobecni" - to tylko niektóre produkcje z jej udziałem. Niestety sukcesy na polu zawodowym nie szły w parze z udanym życiem prywatnym. Aktorka była trzykrotnie zamężna, a w jej życiu nie brakowało bólu i cierpienia.

Anna Dymna zmieniła się nie do poznania! Takiej jej jeszcze nie widzianoZobacz więcej

Jest jednak ktoś, kto wspiera ją i napawa dumą. To syn Michał Dymny. -W wieku 34 lat urodziłam sobie przyjaciela na całe życie. Mam dobrego syna. Ja go lubię. I on mnie chyba też - tak aktorka mówiła o swoim synu w "Dzień dobry TVN".

Aktorka przez wiele lat nie mówiła o tym, że ma syna. Dlaczego?

Wiele lat nie mówiłam, że mam syna Michała, bo on jest osobnym bytem, odrębnym człowiekiem, wstydził się i nie chciał, żebym o nim mówiła. (...) Teraz jest już dojrzały i wybacza mi, że o nim opowiadam - wyznała w książce "Warto mimo wszystko. Pierwszy wywiad rzeka".

Tak dziś wyglądają aktorzy, którzy zagrali w kultowym filmie Jerzego HoffmanaZobacz więcej

Anna Dymna syn. Kim jest i jak wygląda Michał Dymny?

Michał Dymny urodził się w 1985 roku, dziś ma 37 lat. Jego ojcem jest fizjoterapeuta Zbigniew Szota, drugi mąż Anny Dymnej. Syn Anny Dymnej ukończył filmoznawstwo, drzemie w nim artystyczna dusza, chociaż aktorem - jak jego mama - nigdy nie został.

Michał Dymny zajmuje się muzyką - jest gitarzystą improwizującym, który wykształcił indywidualny styl oparty między innymi na technikach sonorystycznych i preparacjach instrumentu. Współpracuje z improwizatorami z wielu krajów. Prywatnie jest związany z Agatą Kus.

W galerii możecie zobaczyć, jak wygląda Michał Dymny, syn aktorki Anny Dymnej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Co za banda sfrustrowanych idiotow tu pisze? Ciekawe, kiedy takie gadanie da wam w ryj rykoszetem, tumany.

    01.11.2022 13:07
  • Olo (gość)

    Sami swoi???

    31.10.2022 19:24
  • Legniczanka (gość)

    Pani Ania to piękna utalentowana kobieta coś ja łączy z moim miastem ma tu rodzinę po mamie i proszę o niej się źle nie wyrażać bo nigdy nie było z nią żadnego skandalu pochodzi z szanowanej rodziny

    31.10.2022 17:07
  • Zbyszek (gość)

    Nie Pani Dymna ale ludzie wypisujacy tu takie glupoty powinni stanac przed lustrem i zapytac siebie; ...jestem kims leprzym?... piekniejszym?...madrzejszym? Pani Dymna jest osoba znana i srodowisku filmu i teatru ceniona. Ty natomiast, maly czlowieczku jestes nikim i tak juz zostanie.

    31.10.2022 08:09
  • Gina (gość)

    Normalna kobieta ze swoją historią. Była młoda i piękna jak wiele kobiet i mężczyzn. Nic nie jest wieczne .Ważne jest to co pozostaje jak uroda odejdzie.... W wielu z tu piszących raczej nic nie zostanie łącznie z pustką w głowie i w sercu!!!!!! Powinniście się wstydzić, że coś takiego wypisujecie o drugim człowieku! Przecież tak naprawdę wcale jej nie znacie .Wiecie tyle ile chciała żebyście wiedzieli i tyle. Szokująca głupota z wielu z was bije. Głupota , jad i nienawiść do wszystkich wokół.To dlatego , że twarzy nie widać???? A tak marginesie - nie każde dziecko jest przyjacielem swojego rodzica i odwrotnie , ale to wyższa półka uczuć i myśli , a jak widać nie każdy tam dosięgnie! Ważne , że większość starość dosięnie! Pozdrawiam tych co pozytywnie myślą o drugim człowieku , a życie to mgnienie.

    31.10.2022 06:48
  • Gina (gość)

    Normalna kobieta ze swoją historią. Była młoda i piękna jak wiele kobiet i mężczyzn. Nic nie jest wieczne .Ważne jest to co pozostaje jak uroda odejdzie.... W wielu z tu piszących raczej nic nie zostanie łącznie z pustką w głowie i w sercu!!!!!! Powinniście się wstydzić, że coś takiego wypisujecie o drugim człowieku! Przecież tak naprawdę wcale jej nie znacie .Wiecie tyle ile chciała żebyście wiedzieli i tyle. Szokująca głupota z wielu z was bije. Głupota , jad i nienawiść do wszystkich wokół.To dlatego , że twarzy nie widać???? A tak marginesie - nie każde dziecko jest przyjacielem swojego rodzica i odwrotnie , ale to wyższa półka uczuć i myśli , a jak widać nie każdy tam dosięgnie! Ważne , że większość starość dosięnie! Pozdrawiam tych co pozytywnie myślą o drugim człowieku , a życie to mgnienie.

    31.10.2022 06:48
  • Matka (gość)

    Dziwna kobieta.Nie moja bajka .Syn inne nazwisko to już jest dziwne .Nie lubię jej gadania za dużo nurkowania.

    31.10.2022 01:45
  • Jerzy (gość)

    Matka mówi o synu,, ja go lubię, on mnie chyba też.....,, nie kumam tego, tak to może mówić kolega do kolegi albo koleżanka do kolegini odwrotnie...., co za dziwna relacja

    30.10.2022 23:09
  • Ataner (gość)

    A kiedy miała zrobić karierę skoro urodziła się w czasach PRL?

    29.10.2022 23:25
  • Zojka (gość)

    Idealizowała Dymnego.. Taki czas był. Nie widziała tych którzy byli obok niej . A to prawda że syn powinien mieć nazwisko ojca.

    29.10.2022 22:24
  • Do Pioruna (gość)

    Michał miał nazwisko ojca, sam zdecydował o zmianie na nazwisko matki.

    03.01.2022 14:50
  • Do Pioruna (gość)

    Michał miał nazwisko ojca, sam zdecydował o zmianie na nazwisko matki.

    03.01.2022 14:50
  • Do Pioruna (gość)

    Michał miał nazwisko ojca, sam zdecydował o zmianie na nazwisko matki.

    03.01.2022 14:50
  • Do Pioruna (gość)

    Michał miał nazwisko ojca, sam zdecydował o zmianie na nazwisko matki.

    03.01.2022 14:50
  • Anonim (gość)

    Kobieto zetnij te włosy albo jakoś uczesz, bo taka fryzura nie przystoi osobom po 70-tce

    03.01.2022 14:33
  • Widz (gość)

    Pani już dziękujemy! "Trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe..."

    03.01.2022 14:28
  • Piorun (gość)

    A to cyniczna kobieta, wykorzystała rechabilitanta do opieki nad sobą i do zrobienia sobie dziecka.Po narodzinach odseparował męża już niepotrzebnego.dziecko w wózku zabierała nawet na próby do teatru,a mamusia nie wypuszczała wózka z rąk,żeby tata nie mógł zobaczyć swego syna.Upokorzyla faceta dając nazwisko Dymnego. Jak musi się czuć biologiczny ojciec, porządny człowiek pełen empatii ,którego odarto nawet z nazwiska.

    03.01.2022 14:18
  • Gosc (gość)

    Nie rozumiem tych zachwytów nad jej urodą, było minęło. Przeciętna aktorka

    03.01.2022 11:57
  • Maria (gość)

    Okropna kobieta, przedtem ciągle mówiła o miłości Dymnym a teraz znowu synek ... zenada

    03.01.2022 11:55
  • Sylwia (gość)

    Anna Dymna kultowa aktorka i wspaniały człowiek Do Jerzego ty pewnie jarasz się Dagmarą Kazimierską z Krolowych Życia słynna burdel mamą lansowaną przez tvn co?, taki Buraczek z Ciebie skoro oceniasz urodę szczególnie kobiety która starzeje się z godnością gdzie twoja kindersztuba odpłynęła chyba wraz ze świątecznym karpiem

    03.01.2022 07:16
NowszeStarsze