anna wendzikowska

Party Fashion Night 2022. Gwiazdy zabłysnęły stylizacjami! Doda w kryształach, Oliwia Bieniuk i Kamila Boś w klasyce, uśmiechnięta Joanna Opozda i Ada Fijał w różu i cekinach! Zobacz zdjęcia

Impreza Party Fashion Night to jedno z najciekawszych wydarzeń w branży modowej. Podczas tegorocznej edycji frekwencja była niezwykle wysoka - wymienić wszystkich wprost nie sposób! Doda, Kamila Boś, Oliwia Bieniuk, Maria Dębska, Anna Wendzikowska, Joanna Opozda, Ida Nowakowska - to tylko ułamek. Goście, którzy się pojawili, nie zawiedli - te stylizacje trzeba zobaczyć!

12.10.2022Party Fashion Night 2022

"Dzień Dobry TVN". Anna Wendzikowska w "Ugotowanych" przeżyła piekło. "To jedna z okrutniejszych rzeczy, jakie mnie spotkały"

Wyznanie Anny Wendzikowskiej o mobbingu w TVN wywołało dyskusję w polskich mediach. Jej wyznanie o byciu poniżaną i gnębioną w stacji okazało się metaforyczną puszką Pandory, z której wychodzą kolejne szokujące informacje. Dziennikarka nie odpuszcza i publikuje komentarze internautów, a także odniosła się do jednego z nich. Wyznała, że na planie programu "Ugotowanych" przeżyła piekło.

04.10.2022Dzień Dobry TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×