antek królikowski

Problem z rozwodem Opozdy i Królikowskiego? Ekspert nie pozostawia złudzeń. Jeszcze długo mogą być mężem i żoną

Choć Joanna Opozda i Antoni Królikowski postanowili się rozwieść już jakiś czas temu, to wiele wskazuje na to, że formalny koniec ich małżeństwa może szybko nie nastąpić. Według najnowszych medialnych doniesień, skłócona para w najgorszym razie może się spotkać w sądzie dopiero za półtora roku. Wiadomo, co mogłoby być tego przyczyną?

03.08.2022Brigitte Bardot Cudowna

Festival CZ-PL. Małgorzata Królikowska-Ostrowska na Festivalu Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej. Zobacz zdjęcia z drugiego dnia wydarzenia

W piątek 29 lipca 2022 r. wystartował Festival Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej, którego pomysłodawcą był Paweł Królikowski. Aktora nie ma już dziś z nami, ale pamięć o nim i wymyślone przez niego inicjatywy potrzymuje wdowa po nim, Małgorzata Królikowska-Ostrowska. Zobacz, jak wyglądała niedziela - drugi dzień święta polskiej i czeskiej piosenki w Kudowie-Zdroju!

31.07.2022Festival CZ-PL

Wszyscy partnerzy Joanny Opozdy. Z kim spotykała się aktorka przed małżeństwem z Antkiem Królikowskim? Na liście kandydatów starających się o jej względy nie brak głośnych nazwisk

Joanna Opozda od dłuższego czasu jest na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą medialnej afery, w której od tygodni uczestniczy wraz ze swoim mężem, Antkiem Królikowskim. Z kim się spotykała Joanna Opozda, zanim związała ze swoim wkrótce byłym małżonkiem? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszej galerii.

25.07.2022Brigitte Bardot cudowna

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ekspertka z programu skomentowała konflikt Opozdy i Królikowskiego. "Taka kobieta będzie miała ochotę się mścić"

Od kilku dni media żyją konfliktem, jaki wywiązał się między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim. Głos w tej sprawie zabierała już najbliższa rodzina, a także celebryci. Teraz postanowiła wypowiedzieć się na ten temat znana z roli eksperta w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Magdalena Chorzewska. Co takiego powiedziała psycholożka?

20.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Klan". Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma już dosyć konfliktu Antka z Joanną Opozdą? Mocno odpowiedziała Internautce! Przesadziła?

Polski show-biznes żyje właśnie konfliktem Joanny Opozdy z jej (jeszcze wciąż obecnym) mężem i ojcem dziecka, Antonim Królikowscy. Aktor i aktorka przerzucają się kolejnymi wzajemnymi oskarżeniami oraz screenami wiadomości, a Internauci mają pożywkę. Matce Antka, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej niezbyt się to podoba. Ostro odpowiedziała Internautce! Przesadziła?

19.07.2022Klan

Joanna Opozda w ostatniej chwili odwołała chrzest Vincenta i nie zaprosiła Królikowskich? Antoni Królikowski zabrał głos, a aktorka pokazała SMSy!

Konflikt między rozwodzącymi się małżonkami, Joanną Opozdą i Antonim Królikowskim ma niestety swój dalszy ciąg. Dzisiaj media obiegła wiadomość, że Antoni Królikowski oraz jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie zostali zaproszeni na chrzest Vincenta, który finalnie się nie odbył. Teraz głos w tej sprawie zabrali zarówno Antek Królikowski, jak i Joanna Opozda, z czego aktorka postanowiła pokazać SMSy! Jaka jest prawda?

16.07.2022Brigitte Bardot cudowna

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×