antoni królikowski mecenas porada

"Przez Atlantyk". Antoni Królikowski źródłem problemów kolegów z planu. Przez niego tracą pieniądze!

Antoni Królikowski pojawia się w mediach w ostatnim czasie głównie w negatywnym kontekście. Wywołuje jedną medialną burzę za drugą, a jego ostatni wybryk - niechlubny pomysł zorganizowania walki sobowtórów - sprawił, że zdecydował się wycofać w cień. Oznacza to również wycofanie się z życia zawodowego, a to z kolei oznacza kłopoty dla niektórych z jego kolegów z planu.

10.04.2022Przez Atlantyk

Przeczytaj także:

Problem z rozwodem Opozdy i Królikowskiego? Ekspert nie pozostawia złudzeń. Jeszcze długo mogą być mężem i żoną

Choć Joanna Opozda i Antoni Królikowski postanowili się rozwieść już jakiś czas temu, to wiele wskazuje na to, że formalny koniec ich małżeństwa może szybko nie nastąpić. Według najnowszych medialnych doniesień, skłócona para w najgorszym razie może się spotkać w sądzie dopiero za półtora roku. Wiadomo, co mogłoby być tego przyczyną?

03.08.2022Brigitte Bardot Cudowna

"Przez Atlantyk". Antoni Królikowski znika z serialu Polsatu. Co z pozostałymi produkcjami?

Odkąd gruchnęły wieści o niewierności Antoniego Królikowskiego, aktor zmaga się z ogromnym kryzysem wizerunkowym. Jego ostatnie działania i wypowiedzi powodowały, że był coraz ostrzej krytykowany. Po aferze, jaka wybuchła z powodu kontrowersyjnej walki sobowtórów prezydenta Ukrainy i Rosji Antoni Królikowski zapowiedział, że wycofuje się z życia publicznego. Okazuje się, że znika również z życia zawodowego - widzowie nie zobaczą go w serialu, w którym miał grać.

07.04.2022Przez Atlantyk

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda wnosi pozew o rozwód. Ma dowody na niewierność Antka Królikowskiego?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Media żyły związkiem pięknej aktorki i aktora, "cieszącego" się niechlubną opinią amanta. Obecnie wspomina się o nich w odniesieniu do rozpadu związku - aktor miał zdradzać swoją żonę gdy ta była w ciąży. Joanna Opozda podobno zdecydowała się na rozwód i zbiera dowody na niewierność Antoniego Królikowskiego.

04.03.2022Brigitte Bardot cudowna

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×