Antoni Królikowski promuje walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Internauci zażenowani! Gwiazdy TVN nie wytrzymały!

Antoni Królikowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, jednak w ostatnim czasie mocno podpada widzom. Jego - zapewne wkrótce zakończone - małżeństwo z Joanną Opozdą od kilku tygodni jest na ustach wszystkich, a aktor musi mierzyć się z komentarzami Internautów, którzy jasno dają aktorowi znać, co o nim myślą. Swoim dzisiejszym działaniem z pewnością nie przysporzył sobie fanów, a promowanie walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego trudno nazwać inaczej niż żenadą.

Multimedia

Antoni Królikowski promuje walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Internauci zażenowani! Ogromna krytyka!

Antoni Królikowski już nie raz mierzył się z krytyką. Czasem bardziej zasłużoną, czasem mniej. O ile jednak jego życie osobiste to kwestia jego indywidualnych wyborów, to już jednak promowanie freakfightowej gali MMA, która firmuje się pojedynkiem... sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego, głęboko każe zastanowić się nad kwestią moralną takiego przedsięwzięcia i granicą dobrego smaku.

W czasie, gdy za naszą wschodnią granicą giną ludzie, a suwerenne państwo walczy o przetrwanie i niepodległość, robienie show i próba monetyzacji własnej działalności za pomocą wojny, wydaje się być co najmniej niesmaczne. I zgadzają się z tym Internauci, jak i osoby publiczne. Gdy Antek Królikowski "pochwalił się" na swoim Instagramie zdjęciem z konferencji promowanej przez siebie federacji MMA, gdzie towarzyszą mu ludzie przebrani za Putina i Zełeńskiego, gwiazdy TVN - Anna Wendzikowska i Michał Piróg nie wytrzymali!

Antek Królikowski opublikował zdjęcie z ochroniarzem znanym z dokumentu "Oszust z Tindera". Internauci są zażenowaniZobacz więcej

Zawsze miałam dla Ciebie, Antek, dużo sympatii, ale sporry #enoughisenough z mojej strony #unfullow. Życzę ci odnalezienia sensu, każdy ma prawo się pogubić, życie... - napisała Anna Wendzikowska.

Wtf ? 1 był wczoraj a i tak jako żart to w opór słabe - dodał Michał Piróg.

Internauci są zgodni. Antek Królikowski tym razem przesadził, robiąc sobie żarty z tragedii milionów ludzi. W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Czy można niżej upaść?

Jprdl... 🤦‍♀️ Dobrze, że Twój Ojciec tego nie widzi. Skasuj to i przeproś Matkę.

Za coś takiego powinieneś zostać usunięty z show biznesu jak Magical, niżej upaść się nie da

Brak slow… ludzie umierają a ty promujesz się walka sobowtórów. Dno

Chcecie się wypromować na wojnie?? Maskara niżej już upaść się nie da..

Błagam.... jak dla mnie żenada....

Tylko to nie żarty, giną ludzie, dzieci tęsknią za ojcami. Co za żałosny pomysł.

Klasyczny przykład: ,,Nieważne jak o Tobie mówią, liczy się tylko to, żeby po prostu mówili” 😪

Ale upadek. Szczytny cel nie usprawiedliwia takiej żenady. Aż mnie za uszami zadarło... 😮😮😮

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×