avengers

"Spider-Man: Bez drogi do domu" [RECENZJA]. Spider-Man chce nie myśleć o tym już i zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz. Pajączek zastanawia się, jak zapomnieć!

Czy "Spider-Man: Bez drogi do domu" to najbardziej oczekiwany blockbuster tego roku w kinach? Zdecydowanie i nie ma czemu się dziwić, bo Sony i Marvel nastroili machinę promocyjną do tego stopnia, że trudno obok nowego filmu o przygodach sympatycznego Pajączka przejść obojętnie. Czy warto obejrzeć nowego "Spider-Mana"? Sprawdziliśmy!

18.12.2021Recenzja

"Avengers: Koniec gry" [RECENZJA]. Miał być przełomowy film superbohaterski, a jest zaledwie the best of Marvel Studios?

„Avengers: Koniec gry” to filmowy fenomen i obraz, który zapisze się w historii kina. Disney pokazał, że opanował działania marketingowe do perfekcji, nakręcając szum wokół czwartej części „Avengers” do niespotykanej dotąd skali. Pytanie tylko – czy rzeczywiście jest o co robić tyle hałasu? Oceniamy film „Avengers: Koniec gry”!

25.04.2019Recenzja

"Kapitan Marvel" [RECENZJA]. Luźna komedia czy feministyczny manifest? Czy Marvel zrobił film lepszy od konkurencyjnej "Wonder Woman"?

Trochę nie rozumiem zamieszania jakie wybuchło wokół filmu "Kapitan Marvel". Właściwie może nie tyle nie rozumiem, co mnie to zupełnie nie obchodzi. Łapanie aktorów za słówka, dyskredytowanie produkcji przed premierą na portalach zbierających oceny widzów, i tym podobne, czyli psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Jaki jest nowy film ze stajni Marvel Studios? Wiele hałasu o nic? Oceniamy "Kapitan Marvel"!

08.03.2019Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×