"Bad Boy". Polsat wyemituje serial Patryka Vegi o pseudokibicach! Kiedy premiera?

W soboty 17 oraz 24 października o godzinie 20:00 na antenie Polsat, widzowie obejrzą po dwa odcinki kryminalnego serialu na podstawie filmu Patryka Vegi – "Bad Boy". Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Bad Boy" - premiera w sobotę, 17 października, o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat

„Bad boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o fanatyzmie, oddaniu, miłości, determinacji i sile walki.

W serialu „Bad Boy” plejada gwiazd: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez piłkarzy – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko.

4-odcinkowy miniserial "Bad Boy" dla Telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. "Bad Boy" w serialowym wydaniu serwuje blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się dotąd w wersji kinowej. Rozbudowane zostały również liczne sekwencje, które znaliśmy z filmu – zapewnia reżyser Patryk Vega.

"Bad Boy". Filmowa wtórność Patryka Vegi, czyli efektowna powtórka z rozrywkiZobacz więcej

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, natomiast Paweł (Antoni Królikowski) żyje z napadów, kradzieży i narkotyków. Bezkarność Pawła, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu zostaje aresztowany. Piotr, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), piękna i mądra Pani adwokat, potrafi znaleźć paragrafy na najtrudniejsze przypadki.

Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gosc (gość)

  jak mozna cos takiego pokazywac... wiecej pikania niz tresci... jaki sens?

  17.10.2020 20:50
 • Hmmm (gość)

  Co z tym pikaniem?

  17.10.2020 20:45
 • Jacek (gość)

  Prawdziwy kibic, gość z honorem nie czepia się kobiety brata. Zjebany film jak i reżyser. Vega już Kurwa na wszystkim chce siano zrobić. Nie długo zrobi film o aferze w kółku różańcowym. Ja pierdole... aż mnie trzęsie.

  14.10.2020 03:04
 • hehe (gość)

  Jaki rezyser takantelewizja. Sa na tym samym poziomie

  10.10.2020 20:35
 • Tytus (gość)

  Film mocno przereklamowany

  10.10.2020 20:03
 • Adi (gość)

  Promują kryminalistów wszelkiej maści a potem się dziwią że małolaty idą tym śladem

  10.10.2020 10:26
 • Nowy (gość)

  Za dużo wulgaryzmów. Telewizja dzisiejsza. Brak słów

  09.10.2020 22:43
 • Natural boy (gość)

  Szkoda czasu na oglądanie tego smiecia

  09.10.2020 21:23
 • Rico (gość)

  Nie sądzę, żeby serial naprawił skopaną do granic możliwości postać, odgrywaną przez Stuhra

  09.10.2020 20:16
 • arek (gość)

  scenariusz do filmu napisal recydywista ?

  09.10.2020 19:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×