„Bambi”. Kultowa bajka stanie się horrorem. Niewinny jelonek przeobrazi się w maszynę do zabijania!

Reżyser Scott Jeffrey i producent Rhys Waterfield zapowiadają horror „Bambi: The Reckoning”. Kultowa postać bajek Disneya zostanie w nim przedstawiona jako „wściekła maszyna do zabijania”. Czego możemy spodziewać się po produkcji, która kompletnie zrujnuje nasze wspomnienia z dzieciństwa dotyczące uroczego jelonka, który stracił mamę?

Multimedia

Bajki Disneya jako horrory

Podobnie jak wcześniej „Kubuś Puchatek”, obecnie należący do domeny publicznej „Bambi” otrzyma swój horror.

Reżyser Scott Jeffrey współpracuje z producentem Rhysem Frake-Waterfieldem, który wyreżyserował i napisał scenariusz do nadchodzącego i już cieszącego się złą sławą filmu „Kubuś Puchatek: Krew i miód”. Filmowcy nakręcą wspólnie „Bambi: The Reckoning”, zapowiadane jako „mroczna opowieść” klasycznej kreskówki z dzieciństwa.

Co działo się na planie „Wednesday”? Zobacz wyjątkowe zdjęcia zza kulis!Zobacz więcej

Jeffrey zapowiedział, że film przedstawi Bambi jako „okrutną maszynę do zabijania”, czytamy na thewrap.com. Jednak szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy.

Twórca zapowiada horror „Bambi: The Reckoning”

Film będzie niesamowicie mroczną opowieścią o historii z 1928 roku, którą wszyscy znamy i kochamy. Czerpiąc inspirację z projektu wykorzystanego w „The Ritual” Netflixa, Bambi będzie okrutną maszyną do zabijania, która czai się w dziczy. Przygotuj się na Bambi ze wścieklizną! - powiedział Jeffrey.

Wspomniany „The Ritual” to historia czwórki przyjaciół, wyruszających w wędrówkę po szwedzkich górach. Bohaterowie spotykają przerażającego potwora Modera, który znany jest z nordyckiej mitologii.

Produkcja horroru „Bambi: The Reckoning” ma rozpocząć się pod koniec stycznia 2023 roku.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×