„Barwy szczęścia" odcinek 2709. Bożena w niebezpieczeństwie! Podkomisarz Kodur wypytuje o zajście nad rzeką [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" odcinek 2709. - streszczenie. Podkomisarz Kodur przekazuje Stańskim, że wpadł na trop pieniędzy z okupu. Wypytuje również Bożenę o zajście nad rzeką. Nie ukrywa nawet, że podejrzewa co tam się mogło stać. Jarecki przeprasza Klarę za sytuację z Bartoszem. Jednocześnie stara się ustalić, czy prawdę mówi ona, czy redaktor.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2709. w środę 7.12.2022 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

Kępski spotyka się z Wiktorem i jedzie na kontrolne badania do szpitala, gdzie czekają na niego rodzice oraz Grażyna. Podkomisarz Kodur informuje Stańskich, że wpadł na trop pieniędzy z okupu, które Rafał przelał na konto na Seszelach. A przy okazji policjant wypytuje Bożenę o jej wizytę w parku nad rzeką, nawet nie próbując ukryć, że domyśla się, iż Zaborskiemu coś się stało i że stoi za tym właśnie Stańska. Jarecki przeprasza Klarę za zajście z Bartoszem, ale jednocześnie próbuje ustalić, czyja wersja wydarzeń jest prawdziwa jej czy redaktora. Pyrkowie są oburzeni faktem, że mógł uwierzyć w oskarżenia mężczyzny, który o mało nie zgwałcił pisarki. Klara próbuje powstrzymać Huberta, który chce się rozmówić z Bartoszem przy użyciu pięści.

Najgorętsze, serialowe wątki 2022 roku! Zobacz więcej

Zobacz galerię

„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×