„Barwy szczęścia”. Olaf Lubaszenko ważył ponad 160 kg. Długo walczył o zdrowie i schudł blisko 80 kg! Zobaczcie, jak zmieniał się słynny aktor!

Olaf Lubaszenko to postać, której przedstawiać nie trzeba. To jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, który w polskim kinie i telewizji jest obecny od długich lat. Olaf Lubaszenko dostarczył nam wielu niezapomnianych kreacji. Zobaczcie, jak zmieniał się Olaf Lubaszenko, który w pewnym momencie musiał mocno walczyć o zdrowie i powrót do formy, przez co schudł blisko 80 kg! Sprawdźcie, jak wygląda dzisiaj.

Multimedia

Olaf Lubaszenko ważył ponad 160 kg. Długo walczył o zdrowie i schudł blisko 80 kg! Zobaczcie, jak zmieniał się słynny aktor!

Walka Olafa Lubaszenki z otyłością czasami przypominała sinusoidę, innym razem równię pochyłą. Szczupły i wysportowany aktor, kapitan drużyny piłkarskiej Reprezentacji Artystów Polskich, z roku na rok tył na potęgę, a jego ubrania przekraczały standardowe rozmiary. W najbardziej krytycznym momencie ważył aż 165 kg i miał problemy z poruszaniem się. Po subtelnym Tomku z „Krótkiego filmu o miłości”, Olku Gromie z „Piłkarskiego pokera”, tytułowym Krollu i Młodym z „Psów” Pasikowskiego, nie pozostało nawet śladu.

Oto najbardziej znane telewizyjne prezenterki. Codziennie oglądały je miliony widzówZobacz więcej

Lubaszenki było coraz więcej na kolejnych Festiwalach Gwiazd w Międzyzdrojach, których był dyrektorem artystycznym. Sutanna na księdzu Teofilu, którego grał w „Blondynce”, robiła się za ciasna. Szarża z piłą po zielonej murawie stała się już tylko wspomnieniem. Aktor i reżyser kinowych hitów, takich jak „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek Kojota” czy „Sztos”, zaczął stronić od mediów i publicznych wystąpień. Przyczyną jego kłopotów z otyłością była, jak przyznał, depresja oraz cukrzyca typu II.

Na szczęście nie poddał się nękającym go chorobom i dzięki leczeniu, diecie oraz treningom schudł blisko 80 kg. Przeszedł też dwie operacje, o czym poinformował w marcu zeszłego roku na swoim Instagramie. Śledząc profil aktora na Instagramie, łatwo zaważyć, jak wielką radość sprawia mu dochodzenie do formy. O swojej metamorfozie, determinacji w dążeniu do celu i walce z otyłością zaczął mówić głośno w 2020 roku, traktując swoją historię jako przestrogę dla innych. Dziś 53-letni aktor ma się świetnie. Na ostatnich zdjęciach, m.in. z planu nowego serialu „Matka”, prezentuje światu znacznie szczuplejszą sylwetkę i uśmiechniętą twarz.

Autor: AKPA

Przeszła spektakularną metamorfozę od początku kariery! Teraz szykuje się do kolejnego ślubu?Zobacz więcej

Olaf Lubaszenko to dzisiaj już ikona polskiego aktorstwa. Nie ma czemu się dziwić, bowiem Lubaszenko pochodzi z artystycznej rodziny; jest synem aktora Edwarda Linde-Lubaszenki oraz aktorki, plastyczki i poetki Asji Łamtiuginy. Jako ciekawostkę można dodać, że ojcem chrzestnym Olafa jest... Jan Nowicki! Córka Olafa Lubaszenki, Marianna Linde, również jest aktorką, a do tego swoim wokalem zachwycała widzów programu „The Voice of Poland".

Olaf Lubaszenko w ostatnich latach w pełni powrócił na ekrany. Niedawno można było oglądać go w kinach w filmie „Na chwilę, na zawsze”, a do tego w przygotowaniu są nowe seriale z jego udziałem - „Matka" oraz „Strange Angels”.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×