"Bezpaństwowcy". Serial z Cate Blanchett i Yvonne Strahovski z datą premiery. O czym będzie? Kiedy premiera "Stateless" na Netflix?

"Bezpaństwowcy" ("Stateless") już w lipcu zadebiutuje na Netflix. To opowieść o czterech cudzoziemcach, którzy spotykają się w areszcie imigracyjnym w australijskim interiorze. W rolach głównych Cate Blanchett i Yvonne Strahovski. Kto jeszcze? Sprawdź szczegóły w tekście poniżej.

Multimedia

"Bezpaństwowcy" - premiera: 8 lipca na Netflix!

"Bezpaństwowcy” to mocny, poruszający aktualne tematy serial o losach czterech nieznajomych osadzonych w areszcie imigracyjnym w samym sercu australijskiej pustyni: stewardessie uciekającej przed niebezpieczną sektą, afgańskim uchodźcy i jego rodzinie szukających schronienia przed prześladowaniami, młodym ojcu pragnącym uwolnić się od pracy bez perspektyw oraz biurokracie, który ściga się z czasem, aby zapobiec wielkiemu skandalowi.

Serial z Cate Blanchett trafi na Netfliksa! To historia oparta na faktachZobacz więcej

W serialu "Bezpaństwowcy" ("Stateless") w rolach głównych wystąpili: Yvonne Strahovski, Jai Courtney, Asher Keddie, Fayssal Bazzi, Marta Dusseldorp oraz Dominic West i Cate Blanchett, która pełni również rolę producentki wykonawczej.

Pierwszy sezon składa się z 6 odcinków. Warto wspomnieć, że "Stateless" w australijskiej telewizji ABC zadebiutowało już 1 marca. Produkcja zebrała niezłe recenzje. Dziennikarz Chris Boyd ocenił "Bezpaństwowców" jako porywający do samego końca portret absurdalnej i brutalnej polityki imigracyjnej. Użytkownicy serwisu IMDb wystawili "Stateless" ocenę 7,0/10.

Czy "Stateless" zostanie docenione przez widzów Netflixa? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz galerię

"Stateless" - oficjalny zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×