„Big Brother”. Łukasz Wiewiórski mocno się zmienił! „Ken” zapisał się w pamięci widzów m.in. wybrykami w jacuzzi

Łukasz Wiewiórski sławę i rozpoznawalność zyskał przeszło 20 lat temu, gdy pojawił się w programie „Big Brother”. Jako „Ken” zapisał się w pamięci widzów licznymi wybrykami i romansem pod okiem kamer! W pewnym momencie zniknął z show-biznesu. Czym zajmuje się dziś i jak wygląda słynny „Ken” z „Big Brothera”? Sprawdź!

Multimedia

Łukasz Wiewiórski - „Ken" z „Big Brother"

Łukasz Wiewiórski wystąpił w 3. edycji polskiego „Big Brothera”". Widzowie zapamiętali przystojnego mieszkańca domu Wielkiego Brata między innymi za sprawą romansu z Mają (wówczas Agnieszką - przyp. red.) „Frytką” Frykowską i paru skandali, których był bohaterem. Trzeba przyznać, że za ich sprawą stał się rozpoznawalny w stopniu, którego i dziś pozazdrościłaby mu niejedna celebrytka.

Los Dody w Polsacie jest już przesądzony. Edward Miszczak postawił sprawę jasno!Zobacz więcej

Jeszcze podczas emisji programu „Big Brother” Łukasz Wiewiórski wielokrotnie opowiadał, że marzy mu się kariera modela i aktora. Po zakończeniu programu „Ken” musiał mierzyć się z ogromnym zainteresowaniem mediów i usunął w cień licząc, że opinia publiczna zapomni o jego wybrykach w jacuzzi z „Frytką”.

Wiewiórski, jak czas pokazał, marzeń o karierze w telewizji w roli modela i aktora nie porzucił. I to mimo początkowych rozczarowań - jak przypominają media, mimo ogromnej rozpoznawalności po programie, ofert współpracy było niewiele. Współpracował z paroma agencjami, ale jego zdjęcia ukazywały się głównie w gazetkach promocyjnych sklepów oferujących odzież z niższej półki, przypomina serwis. Nie posypały się także angaże do żadnych ambitnych ról - proponowano mu jedynie zasiadanie na widowni w produkcjach, podaje wspomniany serwis.

Mimo to, Wiewiórski nie porzucił marzeń i wytrwale dążył do ich spełnienia. Pracuje w branży telewizyjno-filmowej, dzieląc się na swoim Instagramie zdjęciami zza kulis wielu produkcji. W sieci można znaleźć także jego portfolio. Ci, którzy pamiętają go jednak z „Big Brothera” z trudem rozpoznaliby dzisiaj Wiewiórskiego.

Zobaczcie, jak zmienił się Łukasz Wiewiórski!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×