"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda i Antek Królikowski spotkają się w sądzie? Mają czekać na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy

Wygląda na to, że to definitywny koniec małżeństwa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Zdaniem "Super Expressu", jedna z najsłynniejszych par ostatnich miesięcy miała w końcu oficjalnie się zdecydować na rozwód. Jak donosi dziennik, do sądu miał już wpłynąć nawet pozew rozwodowy.

Multimedia

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski przez długi czas byli jedną z najsłynniejszych par w polskim show biznesie. Para aktorów pobrała się 7 sierpnia 2021 roku w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Niestety ich małżeństwo niemal od początku nie było usłane różami. Wszystko przez medialne doniesienia o kolejnych ekscesach Antka Królikowskiego, który miał m.in. potajemnie spotykać się z inną kobietą.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył - donosili wspólni znajomi pary. Plotki okazały się prawdziwe. Antek i Joanna nie są już razem. Oboje próbują ułożyć sobie życie na nowo. - zdradził swego czasu "Pudelkowi" jego informator.

Zachwyciła fanów uśmiechem i sukienką. "Pani Wiosna w najpiękniejszym wydaniu"Zobacz więcej

Wygląda na to, że to definitywny koniec małżeństwa Opozdy i Królikowskiego

Jak informuje "Super Express", para aktorów miała w końcu zdecydować się na oficjalne zakończenie swojego małżeństwa. Zdaniem dziennika, do Sądu Okręgowego w Warszawie miał wpłynął już pozew rozwodowy, a Joanna Opozda i Antek Królikowski oczekują na wyznaczenie pierwszego terminu rozprawy. Wygląda więc na to, że to definitywny koniec jednego z najsłynniejszych polskich małżeństw.

Zobacz galerię

Paweł Królikowski wspierał syna w jego chorobie. Zaskakujące słowa aktora po poznaniu diagnozyZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×