"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda wraca do aktorstwa! Aktorka pochwaliła się zdjęciem z planu. W tym serialu grał Antoni Królikowski!

Joanna Opozda wraca do aktorstwa! Mama małego Vincenta pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim fanom zdjęciem z planu popularnego serialu. Stęsknieni za aktorką widzowie już wkrótce zobaczą swoją ulubioną gwiazdę na małym ekranie.

Multimedia

Joanna Opozda wraca do aktorstwa. Pochwaliła się zdjęciem z planu

Joanna Opozda w ostatnim czasie nie miała lekko. Burzliwe rozstanie z ojcem jej synka, Antonim Królikowskim, nagonka medialna i śledzący ją paparazzi - to z pewnością nie ułatwiało powrotu do sił po porodzie. Wydaje się jednak, że Joanna Opozda przełamała pechową passę i coraz częściej angażuje się w różne projekty.

Joanna Opozda bryluje na ściance pierwszy raz od porodu! Wyglądała jak milion dolarów!Zobacz więcej

Joanna Opozda opublikowała zdjęcie z planu serialu "Mecenas Porada"

Piękna aktorka coraz śmielej udziela również wywiadów. W jednym zdobyła się na niezwykłą szczerość i przyznała, że w związku z ostatnimi zawirowaniami w jej życiu podjęła terapię. "Byłoby dziwne, gdybym po tych wszystkich przejściach nie szukała pomocy" - wyznała wówczas.

Choć ciąża i połóg wymusił na niej zawodowy przestój, jej najnowsze zdjęcie dowodzi, że aktorka wraca do pracy. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z planu serialu "Mecenas Porada", gdzie główną rolę gra Aleksandra Domańska.

W takim towarzystwie praca to przyjemność ❤️❤️ - napisała Opozda, oznaczając koleżankę z produkcji.

Aleksandra Domańska zdradziła imię dziecka. Jest neutralne płciowo!Zobacz więcej

Aktorka podczas festiwalu Mastercard Off Camera 2022 wyznała, że choć chciałaby cały swój czas spędzać z synkiem Vincentem, to niestety jest to niemożliwe. - Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę - mówiła wówczas, przypomina jej słowa m.in. Plotek.pl. W serialu "Mecenas Porada" występował także jej wkrótce były mąż, Antoni Królikowski. Wycofał się z życia publicznego po tym, jak spadła na niego lawina krytyki za organizację walki sobowtórów prezydentów Ukrainy i Rosji, a następnie wyznał, że zmaga się z nieuleczalną chorobą.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Jego problemy dają im w kość. Przez niego tracą pieniądze!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×