"BrzydUla 2" odcinek 264. Marek daje upust zazdrości! Violetta jest zdrajcą?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 264. odcinku serialu "BrzydUla" Marek wreszcie daje upust swojej zazdrości! Tymczasem wszyscy zastanawiają się, o co chodzi z przyjaźnią Violetty i Biodry... Sprawdź, co wydarzy się w 264. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 264. w czwartek, 7.04.2022 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Marek (Filip Bobek) widział, jak Ula (Julia Kamińska) i Marek Dobrowolski (Aleksandar Milićević) wchodzą razem do firmy. Słyszał też plotki, że Ula randkuje z nowym PRowcem i trudno mu było udawać niewzruszonego...

Marek dowiaduje się, że Ula randkuje z Markiem 2! Jest bardzo zazdrosny... Zobacz więcej

W 264. odcinku serialu "BrzydUla" Aldona (Elżbieta Romanowska) żali się Adamowi (Łukasz Simlat) na Bożenkę (Paulina Kondrak). W pewnym momencie zaczyna podejrzewać, że to własny brat kazał ją śledzić! W pracy Turek rozmawia z księgową. Ona zapewnia, że kieruje się jedynie troską o Aldonę. Uświadamia mu, że kobieta jest bardzo podatna na manipulację. Adam postanawia działać zawczasu.

Marek od rana jest poddenerwowany. Najpierw w rozmowie z Sebastianem (Łukasz Garlicki) schodzi na temat Uli. Kiedy przyjeżdża po dzieci, ponownie daje upust swojej zazdrości. Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) natychmiast odczytują zachowanie ojca.

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Violetta (Małgorzata Socha) umawia się na spotkanie biznesowe z wrogiem – ministrem Biodro (Dariusz Błażejewski). Polityk ma propozycję ugody. Chce zakopać topór wojenny i uniknąć sądu.

Wszyscy w F&D nie wiedzą, co sądzić o nagłej przyjaźni Kubasińskiej z Biodro. Ula jest zdania, że powinni kontrolować, co robi Violetta. Specjalną misję powierzają Sebastianowi.

Hitowy serial TVN podbił serca widzów. Przypominamy jak to się zaczęło! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Tasiemiec BrzydUla (gość)

    Dalej to ciągną? Za przeproszeniem, dr...a by pociągnęli, to by przynajmniej ktoś miał przyjemność.

    06.04.2022 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×