Byli dziecięcymi gwiazdy PRL. Henryk Gołębiewski, Filip Łobodziński, Monika Rosca i inni. Jak później potoczyły się ich losy?

Produkcje z ich udziałem w latach 70. i 80. biły rekordy oglądalności, a oni sami stali się ulubieńcami widzów. Dziecięcy aktorzy tacy jak: Henryk Gołębiewski, Filip Łobodziński i Monika Rosca zdobyli dużą popularność, a ścieżka kariery stała przed nimi otworem. Okazuje się jednak, że nie wszyscy w dorosłym życiu zajęli się aktorstwem. Co dziś robią dziecięcy aktorzy sprzed lat?

Multimedia

Dziecięce gwiazdy show biznesu

Aktorstwo nie jest zawodem tylko dla dorosłych. Właściwie w każdej produkcji gają także dzieci. Odnalezienie się w tym fachu nie jest wcale takie łatwe. Młodzi aktorzy pracę na planie muszą łączyć ze swoją edukacją. Wielu z nich uczy się jednocześnie swoich kwestii i zagadnień na sprawdzian.

Wielu dzisiejszych sławnych aktorów rozpoczynało swoje kariery jako dzieci. Wśród nich jest między innymi Daniel Radcliffe, który rolą Harrego Pottera zyskał ogromną sławę, a także Natalie Portman, która jako nastolatka zadebiutowała rolą w "Leonie Zawodowcu". Podobnych przykładów można wymieniać bez liku.

W jej niezwykłych oczach zakochał się Emilian Kamiński. Poznali się, gdy miała 13 latZobacz więcej

Młodzi aktorzy z lat 70. i 80.

Pamiętacie jeszcze dzieci, które grały w najpopularniejszych filmach i serialach w latach 70. i 80.? Wśród nich byli na przykład Henryk Gołębiewski i Filip Łobodziński z "Podróży za jeden uśmiech". Rolami Poldka i Dudusia obaj młodzi aktorzy zdobyli dużą sympatię widzów.

W serialu dwaj, zupełnie różni od siebie, chłopcy wybierają się nad morze. A skoro nie mają pieniędzy, podróżują różnymi środkami transportu - za jeden uśmiech. Po drodze przeżywają niezapomniane przygody i poznają ciekawych ludzi.

Jak potoczyły się dalsze losy Gołębiewskiego i Łobodzińskiego? Okazuje się, że obaj dalej pracują w mediach. Jeden z nich jednak nie jest aktorem. Co robią oni i inni dziecięcy bohaterowie produkcji z lat 70. i 80? Sprawdź w naszej galerii!

Zobacz galerię

Tak dziś wyglądają aktorzy, którzy zagrali w kultowym filmie Jerzego HoffmanaZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×