Cagri Citanak i Melisa Asli Pamuk przeżyli chwile grozy. Ich bliscy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! „Moja matka tam była!”

Trzęsienie ziemi, jakie przeszło przez Turcję, pogrążyło cały kraj w żałobie. Setki zmarłych i tysiące ofiar są dziś opłakiwane przez jeszcze liczniejszą grupę, a cały świat mobilizuje się, aby pomóc dotkniętym klęską regionom. Wśród dotkniętych klęską żywiołową osób są także znane polskim fanom tureckie gwiazdy, Cagri Citanak i Melisa Asli Pamuk.

Multimedia

Cagri Citanak i Melisa Asli Pamuk przeżyli chwile grozy

Magnituda 7,8, co najmniej 3549 zabitych i ponad 20 tys. rannych - tak w liczbach można przedstawić dramatyczne wydarzenia, jakie wydarzyły się w samej Turcji. Mowa o trzęsieniu ziemi, jakie nawiedziło południowo-wschodnią Turcję i północną Syrię w poniedziałek nad ranem. Wskutek wstrząsów nachodzących na siebie płyt tektonicznych waliły się budynki mieszkalne i szpitale. Co gorsze - region był nawiedzany przez wstrząsy wtórne - od poniedziałku odnotowano ich ponad tysiąc. Sytuację monitoruje m.in. serwis I.pl.

Kiedy ostatni odcinek? Pierwsze przypuszczenia i niepokojąca informacja dla fanów tureckich serialiZobacz więcej

Z apelem o pomoc i informacje o bliskich zwróciły się m.in. tureckie gwiazdy, dobrze znane polskim fanom. Cagri Citanak i Melisa Asli Pamuk przeżyli chwile grozy, gdy zaczęły się walić budynki. Jak zdradzili - ich bliscy znaleźli się pod gruzami.

Budynek A/3, zdemolowany w mieście Hatay / Antakya / ulica Sümerler Mahallesi Harbiye to apartament, w którym się urodziłem i dorastałem. Moja mama tam była! - napisał na Twitterze Cagri Citanak. - To jest najwyższy i naturalnie najbardziej zaludniony budynek. Proszę, nagłaśniajcie i pomagajcie, aby pomóc jak największej liczbie osób - dodał w tym samym wpisie, oznaczając tureckie organizacje ds. zarządzania kryzysowego itp.

Również Melisa Asli Pamuk poczuła smak strachu o najbliższych. Jej babcia i ciotka utknęły pod gruzami budynku, nie mogąc się wydostać o własnych siłach. Dopiero po dłuższym czasie aktorka podała z ulgą, że jej bliskich udało się odnaleźć żywych i wydostać spod gruzów.

Redakcja Telemagazyn.pl łączy się w bólu z poszkodowanymi i przesyła najszczersze kondolencje wszystkim dotkniętym klęską.

Zobacz galerię

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×