Cezary Pazura chwali się egzotycznymi wakacjami z żoną. Ich zdjęcia z wymarzonego wyjazdu wyglądają jak z reklamy

Cezary i Edyta Pazurowie byli zmuszeni porzucić swoje wakacyjne plany. Wszystko z powodu koronawirusa. Udało im się jednak wyjechać na wymarzony wypoczynek. Teraz chwalą się w mediach społecznościowych zdjęciami. Ich relacje wyglądają jak z profesjonalnych sesji!

Multimedia

Cezary i Edyta Pazurowie chętnie pokazują w mediach społecznościowych swoje życie prywatne. W listopadzie podzielili się z fanami informacją o tym, że żona znanego aktora otrzymała pozytywny test na koronawirusa. Na szczęście Edyta Pazura nie miała żadnych objawów choroby. Wynik badania pokrzyżował im jednak plany. Małżeństwo miało udać się na Malediwy, żeby odpocząć. Mimo całej sytuacji ich egzotyczna podróż nie przepadła, lecz została jedynie odłożona w czasie. Teraz Cezary i jego żona wypoczywają w Azji. Na Instagramie dzielą się wieloma zdjęciami. Wszystkie wyglądają, jakby pozowały na ich osoby profesjonalnie zajmujące się modelingiem.

Cezary Pazura chwali się perfekcyjnie wyrzeźbioną sylwetką. Skończył 59 lat i zachwyca formą!Zobacz więcej

Cezary Pazura z żoną na zdjęciach z egzotycznych wakacji

Kiedy Cezary i Edyta nareszcie znaleźli się na wymarzonych wakacjach, nie mogli nie podzielić się z tym fanami. Na ich profilach na Instagramie pojawia się wiele relacji. Na zdjęciach zobaczymy słoneczne plaże i piękną roślinność. Oprócz widoków w zachwyt wprowadzają również Pazurowie. Małżeństwo chwali się na fotografiach zgrabnymi ciałami. Ostatnio Cezary opublikował fotografię, na której widać, jak wychodzi z żoną z wody. Post wywołał lawinę komentarzy. Wszyscy byli pod wrażeniem figury Edyty Pazury oraz formy aktora.

No Panie Czarku, forma jest. Ale przy takiej żonie to się nie dziwię że jest presja 🙂

I pięknie razem wyglądacie ! 😍 o formie @edyta_pazura i @czarekpazura nie wspomnę 🙌💪🔝

Kiler jak Ty mi teraz zaimponowałeś! 🔥🔥🔥

Słoneczny parol 😍🔥💪

Więcej zdjęć z wakacji Cezarego Pazury znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×