Cezary Pazura pokazał stare zdjęcia żony w dniu jej 34. urodzin. Niesamowite, jak bardzo się zmieniła! Tak kiedyś wyglądała Edyta Pazura

Edyta Pazura świętuje 34. urodziny. W tym wyjątkowym dniu Cezary Pazura pokazał stare zdjęcia ukochanej i zainspirował nas do przekopania naszego archiwum! Zobaczcie w galerii, jak kiedyś wyglądała Edyta Pazura.

Multimedia

Tak kiedyś wyglądała Edyta Pazura. Niesamowite, że można się aż tak zmienić

Cezary i Edyta Pazurowie będą w tym roku obchodzić 13. rocznicę ślubu. Ich historia miłosna to gotowy materiał na film. Poznali się czternaście lat temu w pociągu na trasie Kraków-Gdynia. Choć początkowo niewielu dawało im szanse - dzieli ich 26 lat - to udało im się przetrwać i dziś uchodzą za zgodne małżeństwo, które wychowuje wspólnie troje dzieci.

Są razem mimo sporej różnicy wieku. Takich par jest więcej. Rekordzistów dzieliło 60 lat! Zobacz więcej

Edyta Pazura świętuje 34. urodziny

Edyta Pazura miała 19 lat, gdy poznała Cezarego Pazurę. Od razu wpadła mu w oko. -Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę - wspominała w rozmowie z "VIVĄ". Żona popularnego aktora 18 stycznia świętowała swoje 34. urodziny.

Cezary Pazura w mediach społecznościowych złożył swoje żonie życzenia urodzinowe, a także opublikował kilka archiwalnych fotek.

Miłość Mojego Życia, Moja Ukochana Żona obchodzi dziś Urodziny…❤️ Edytko, Słońce Moje, wspaniale, że jesteś ze mną. Jesteś Moim największym Szczęściem. Sama też bądź zawsze szczęśliwa, niech Ci się spełnią marzenia i niech otaczają Cię sami przyjaciele. Kocham❤️ Żyj 100 lat🌷💋❤️🌹🌺🥰 - napisał na Instagramie Cezary Pazura.

Zobaczcie w galerii, jak przez lata zmieniła się Edyta Pazura! Ukochana gwiazdora polskiego kina przeszła niesamowitą przemianę!

Zobacz galerię

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Niezmiennie ladna kobieta.

    18.01.2022 22:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×