„Chłopaki do wzięcia”. Henio w końcu to zrobił! Widzowie długo na to czekali. Marysia nie posiadała się z radości po jego wyznaniu!

Pan Henio jest jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji „Chłopaków do wzięcia”. Po latach poszukiwań, rolnikowi w końcu udało się znaleźć partnerkę. Związał się on z Marysią, z którą obecnie wiedzie szczęśliwe życie na swoim gospodarstwie. W ostatnim odcinku programu w relacji pary doszło do przełomu. Widzowie długo na to czekali!

Multimedia

„Chłopaki do wzięcia” - Henio i Marysia

Jednym z najpopularniejszych bohaterów ostatnich edycji „Chłopaków do wzięcia” jest Henio, rolnik w wieku emerytalnym. Latami poszukiwał on wybranki, która zgodziłaby się wprowadzić na jego gospodarstwo i wieść z nim spokojne życie na wsi. Gdy wydawało się, że nikogo nie uda mu się znaleźć, w jego życiu pojawiła się Marysia.

Od momentu, gdy kobieta zaczęła się pojawiać u boku Henia w programie, spora część telewidzów zaczęła zarzucać rolnikowi, że wykorzystuje on kobietę do pracy na swoim gospodarstwie. Para jednak stara się nie przejmować krytycznymi opiniami niektórych widzów i cieszy się urokami życia na gospodarstwie Henia.

Henio postanowił w końcu przerwać milczenie. Jak naprawdę wygląda jego związek z Marysią?Zobacz więcej

Henio wyznał miłość Marysi!

W ostatnim, 316 odcinku „Chłopaków do wzięcia” widzowie mieli okazję być świadkami wyjątkowej sceny. Heni pierwszy raz zdecydował się wyznać miłość do Marysi przed kamerami! Przed swoim wyznaniem wręczył on ukochanej bukiecik róż, a następnie powiedział, co tak naprawdę do niej czuje. Gdy jego wybranka usłyszała te słowa, nie kryła swojej radości uśmiechając się od ucha do ucha.

No mówię Marysi, że ją kocham. I niech się Marysia nie obawia, że ją tu zdradzę i ją tu kocham i będę kochał - wyznał Henio w ostatnim odcinku „Chłopaków do wzięcia”.

Henio przy okazji postanowił poruszyć temat ślubu z Marysią. Okazuje się, że rolnik nie ma nic przeciwko poślubieniu ukochanej. Czeka jednak, aż i ona wyrazi chęć do stanięcia z nim na ślubnym kobiercu.

No może ślub weźmiemy jak będzie po prostu miała takie życzenie. No po prostu jak się dogadamy - przyznał w tym samym odcinku.

Myślicie, że doczekamy się ślubu Henia i Marysi?

Zobacz galerię

Tak mieszka Henio! Pokazujemy jak wygląda jego gospodarstwo Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×