„Chłopaki do wzięcia”. Nici ze ślubu Rafixa? W grę miałby wchodzić najgorszy możliwy scenariusz! „Naciągnie go i skończy się wielka miłość”

Rafał, lepiej znany jako Rafix jest jedną z gwiazd ostatnich sezonów „Chłopaków do wzięcia”. Uczestnik od niedawna tworzy związek z niejaką Jolą, z którą choć jeszcze się nie widział, to planuje już wziąć ślub. Czyżby jednak nic miało nie wyjść z ożenku Rafixa? Fani programu nie mają ku temu żadnych wątpliwości.

Multimedia

„Chłopaki do wzięcia” - Rafał „Rafix”

Rafał, który wśród fanów programu lepiej jest znany pod pseudonimem Rafix, jest jedną z gwiazd ostatnich sezonów „Chłopaków do wzięcia”. Uczestnik, który słynie m.in. chwalenia się przed kamerami swoją muskulaturą, przez większość swojej przygody z programem nie był w stanie zaangażować się w dłuższą relację z kobietą. Niedawno widzowie mieli okazję śledzić jego rozkwitającą znajomość z niejaką Barbarą. Niestety ich relacja zakończała się równie szybko co zaczęła.

Ostatnio Rafix jednak nawiązał nową, obiecującą znajomość z niejaką Jolą. Pomimo, iż znają się dopiero raptem kilka tygodni i jeszcze nie widzieli się na żywo, to w niedalekiej przyszłości planują się pobrać, czym para pochwaliła się w jednym z ostatnich odcinków programu.

Henio w końcu to zrobił! Widzowie długo na to czekaliZobacz więcej

Nici ze ślubu Rafixa?

Czyżby jednak z szumnie zapowiadanych ślubnych planów Rafała miało nic nie wyjść? Takiego zdania są fani programu, którzy uważają iż relacja uczestnika nie ma żadnej przyszłości. Wszystko jest spowodowane tym, że jego wybranka choć go jeszcze ani razu nie widziała na żywo, to już zasypuje go miłosnymi wyznaniami i najróżniejszej maści komplementami.

Nie brak komentarzy mówiących wprost, że nowa wybranka Rafixa delikatnie mówiąc nie ma wobec niego poważnych zamiarów, a kontakt z uczestnikiem traktuje jako zwykły żart. Pojawiają się również głosy sugerujące, że kobieta może mieć wobec niego nieuczciwe intencje.

Ta laska co do niego dzwoni to chyba naprawdę bekę sobie z niego robi, po głosie słychać że to jakaś siksa

Czekam na rozwój wydarzeń, ale myślę, że dziewczyna robi sobie żarty

Ja uważam ze naciągnie go finalnie na pożyczkę i skonczy się wielka miłość

Ja się nie zdziwię jak to będzie ustawka telewizji

Zdecydowanie dziewczyna robi sobie z niego jaja – czytamy w komentarzach na Facebooku „Chłopaki do wzięcia – Fani programu”

A wy, co sądzicie o nowym związku Rafixa?

Zobacz galerię

To koniec związku Henia i Marysi? Ostatnie nagranie wywołało istną burzę!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×