„Chłopaki do wzięcia”. Tak mieszka Marcin Flis. Ulubieniec widzów odziedziczył po zmarłym ojcu przepiękny dom! Utrzymanie takiego ogrodu to prawdziwa mordęga

Marcin Flis jest jedną z gwiazd ostatnich sezonów „Chłopaków do wzięcia”. Nieco ponad 2 lata temu zmarł jego ukochany ojciec, z którym wspólnie występował w programie i zamieszkiwał w przepięknym domu na wsi. Teraz, gdy u boku Marcina zabrakło jego ukochanego taty, ten musi sam zadbać o rodzinne domostwo. I trzeba przyznać, że świetnie mu to idzie! Wystarczy choćby spojrzeć na jego ogród.

Multimedia

„Chłopaki do wzięcia” - Marcin Flis

Marcin Flis jest bohaterem ostatnich sezonów „Chłopaków do wzięcia” i przy tym jednym z ulubieńców telewidzów. Przez sporą część swojego udziału w programie występował w nim wspólnie z ojcem Stanisławem. Mężczyźni mieli tylko siebie i byli ze sobą wyjątkowo zżyci. Jednym z największych marzeń Pana Stanisława było znalezienie przez jego syna miłości życia, a co za tym idzie - poznanie przyszłej synowej. Niestety tata Marcina zmarł w styczniu 2021 roku na skutek powikłań pocovidowych. Od tego momentu Marcin występuje w programie sam i w niemalże każdym odcinku wspomina swojego ukochanego ojca.

Tak mieszka „Bodyguard”! Ferrari na podjeździe, złote zegarki, krokodyle skóry i nie tylkoZobacz więcej

Tak mieszka Marcin Flis

W trakcie występów Marcina w „Chłopakach do wzięcia”, widzowie wielokrotnie mieli okazję zobaczyć jego rodzinne domostwo. Marcin wraz ze swoim ojcem mieszkali w przepięknym, przestronnym domu na wsi. Teraz, gdy u boku mężczyzny zabrakło jego ukochanego taty, ten sam musi się zatroszczyć nie tylko o utrzymanie porządku w ich posiadłości, ale także o ogromny ogród, w którym nie brakuje pracy.

Marcin jest niezwykle zaangażowany we wszelkie prace domowe. Liczy on bowiem na to, że dobrze utrzymany dom pomoże mu w zrealizowaniu marzenia jego i ojca o znalezieniu prawdziwej miłości, która byłaby gotowa się do niego przeprowadzić. Patrząc na to, jak wygląda rodzinny dom Marcina, wydaje się pewnym, że jego potencjalna partnerka byłaby zachwycona warunkami w jakich mogłaby zamieszkać!

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak mieszka Marcin z „Chłopaków do wzięcia”:

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Smutne doniesienia na temat „Snajpera”. Nie jest już z Patrycją?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Mazi (gość)

    Co za bezsens 😁 niby mowa o domu a na zdjęciach praktycznie krzaki,.nic więcej porażka artykuł porażka jak i ten program z którego się cała Polska śmieje 🤦😁

    10.02.2023 06:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×