Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Smutne doniesienia na temat Zbyszka „Snajpera”. Nie jest już z Patrycją?

Zbyszek, popularnie zwany „Snajperem” był gwiazdą ostatnich sezonów „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyźnie po długich poszukiwaniach w końcu udało się znaleźć miłość. Z wzajemnością zakochał się w Patrycji, której jakiś czas temu z powodzeniem się oświadczył. Czyżby jednak jego związek należał już do przyszłości? W sieci pojawiły się wyjątkowo smutne doniesienia na temat obecnego życia Zbyszka.

07.02.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Ryszard „Szczena” Dąbrowski nie przypomina dawnego siebie! Już wyszedł z więzienia?

„Chłopaki do wzięcia” to wielki telewizyjny hit. Bohaterowie dokumentalnej telenoweli telewizji Polsat Play z pewnością sami nie spodziewali się, jaki wpływ na ich życie będzie miała ta audycja. Jednym z nich był Ryszard „Szczena” Dąbrowski, który jakiś czas temu trafił do więzienia. Już opuścił mury zakładu karnego? Sprawdźcie, jak zmienił się „Szczena”!

06.02.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Od śmierci Romana Paszkowskiego minęło 5 lat. Widzowie wspominają „Napoleona”

„Chłopaki do wzięcia” to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Audycja od lat cieszy się uznaniem widzów, którzy do dzisiaj chętnie wspominają starych bohaterów. Jednym z nich jest Roman Paszkowski, czyli nieodżałowany „Napoleon”, który zmarł w 2017 roku. Widzom wciąż trudno pogodzić się z jego odejściem.

24.01.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Tak mieszka Stefan Koch z narzeczoną! Gwiazda programu ma dom, którego mógłby pozazdrościć niejeden miastowy

Stefan Koch jest jedną z gwiazd ostatnich sezonów „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna, który w programie często występuje u boku swojej siostry Kariny, na co dzień cieszy się spokojnym życiem na wsi w swoim przestronnym domu. Trzeba przyznać, że pokaźny ogród, taras, a także prywatna siłownia robią wrażenie!

21.01.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Sebastian „Jezus” kiedyś wyglądał zupełnie inaczej! Bez brody i długich włosów nie sposób go rozpoznać

Sebastian, popularnie zwany Jezusem jest jedną z gwiazd ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Jego znakami rozpoznawczymi są m.in. pokaźnej długości broda, włosy i paznokcie, które jak twierdzi, pomagają mu się asymilować z naturą. Okazuje się, że kiedyś mężczyzna wyglądał zupełnie inaczej. Z takim wyglądem nie miałby najmniejszego problemu ze znalezieniem miłości!

19.01.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Stefan i Aldona w końcu pogodzili się z Kariną? Narzeczeni wydali oświadczenie: „Myślę, że Karina zrozumiała wiele rzeczy”

Swego czasu wiele się mówiło o ograniczeniu kontaktów pomiędzy nierozłącznymi niegdyś Stefanem i Kariną. Miało być to spowodowane m.in. przez nową partnerkę mężczyzny, która miała nie przypaść do gustu jego siostrze. Jak dziś wygląda relacja rodzeństwa i narzeczonej Stefana? Aldona i jej ukochany postanowili wydać oświadczenie na ten temat.

12.01.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Henio zmienił się nie do poznania! Fani rolnika są zachwyceni jego metamorfozą! Marysia wykonała kawał dobrej roboty

Pan Henio, czyli obecnie jedna z największych gwiazd „Chłopaków do wzięcia”, po latach poszukiwań w końcu znalazł długo wyczekiwaną miłość. Od pewnego czasu widzowie mają okazję śledzić jego miłosne perypetię z poznaną w programie Marysią. Niedawno pojawiło się nagranie pary, pod którym widzowie nie kryją zachwytu nad metamorfozą, jaką w ostatnim czasie przeszedł rolnik!

11.01.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Tak mieszka Piotrek „Bodyguard”! Ferrari na podjeździe, krokodyle skóry i kolekcja złotych zegarków! Styl życia nowej gwiazdy programu robi wrażenie

Piotrek, zwany również „Bodyguardem”, jest jedną z gwiazd najnowszego sezonu „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna dał się poznać telewidzom jako miłośnik ekstrawaganckich stylizacji, dobrych samochodów i złotej biżuterii. Jak na co dzień mieszka Bodyguard? Trzeba przyznać, że styl życia nowej gwiazdy „Chłopaków do wzięcia” robi wrażenie!

10.01.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Jaruś i Gosia podzielili się z widzami radosną nowiną! Fani tłumnie pośpieszyli z gratulacjami!

Od czasu gdy Jaruś ożenił się z Gosią, zniknął z „Chłopaków do wzięcia”, a w sieci pojawiały się kolejne doniesienia sugerujące, że jego małżeństwo miałoby już należeć do przeszłości. Nieoczekiwanie Jarek wraz z małżonką pojawili się w ostatnich odcinkach programu i zaserwowali telewidzom nie lada niespodziankę!

09.01.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Tak wyglądały śluby gwiazd programu! Nie tylko Jaruś został zaobrączkowany. Który z kawalerów stanął jeszcze na ślubnym kobiercu?

Choć wielu nie daje im większych szans, to okazuje się, że niektórzy uczestnicy „Chłopaków do wzięcia” znaleźli upragnioną miłość. Części z nich udało się już zaręczyć, a niektórym nawet ożenić. Bez wątpienia jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich sezonów programu był ślub Jarusia z Gosią. Jednak nie tylko jemu udało się sformalizować swój związek. Sprawdźcie, kto jeszcze stawał na ślubnym kobiercu i jak wyglądały ich zaślubiny!

28.12.2022Chłopaki do wzięcia

Tak wyglądały zaręczyny „Chłopaków do wzięcia”! Nie tylko Bandziorek się oświadczył w programie! Którzy z uczestników jeszcze prosili swoje wybranki o rękę?

Choć wielu nie daje im większych szans, to okazuje się, że niektórym uczestnikom „Chłopaków do wzięcia” udaje się znaleźć upragnioną miłość. Części z nich udało się nawet zaręczyć! Pokazujemy, którzy bohaterowie zdecydowali się uklęknąć przed ukochaną w programie. Okazuje się, że przed Bandziorkiem paru z nich już to zrobiło. Czy są już po ślubie?

23.12.2022Chłopaki do wzięcia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×