chłopaki nie płaczą

"Chłopaki nie płaczą". Tomasz Bajer jako Laska rozśmieszał wszystkich Polaków! W szczycie popularności zniknął z mediów! Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

"Chłopaki nie płaczą" to jedna z najbardziej kultowych polskich komedii. Teksty z filmu wyreżyserowanego przez Olafa Lubaszenkę przeszły już do mowy potocznej, a tacy bohaterowie, jak chociażby wiecznie najarany Laska z Polski, który chciał zostać ambasadorem, stali się wręcz legendami. Tomasz Bajer, który grał Laskę, niespodziewanie zniknął z kina w szczycie popularności! Dlaczego? Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda? Sprawdźcie!

06.09.2021Chłopaki nie płaczą

"Futro z misia" [RECENZJA]. Udana próba nawiązania do kultowych "Chłopaki nie płaczą" i "Poranku kojota"? Jaki jest nowy film Michała Milowicza?

Warszawa, środek grudnia 2019 roku, Multikino w Złotych Tarasach. Odbywa się premiera reżyserskiego i producenckiego debiutu Michała Milowicza pt. "Futro z misia". Na scenę wchodzi autor i jednocześnie główny aktor widowiska, ogłaszając, aby publiczność była wyrozumiała i nie oczekiwała od "Futra z misia" żadnego "kina moralnego niepokoju". Wcześniej to samo Milowicz kilkukrotnie powtarzał w wywiadach, zupełnie tak, jakby sam obawiał się o przyjęcie swojego filmowego dziecka. Sprawdzamy, czy warto obejrzeć "Futro z misia"!

27.12.2019Recenzja

"Futro z misia". Cezary Pazura i Przemysław Sadowski na planie reżyserskiego debiutu Michała Milowicza! Dostaniemy kontynuację "Chłopaki nie płaczą"?

Zakończyły się właśnie zdjęcia do reżyserskiego debiutu Michała Milowicza pt. "Futro z misia". Gwiazdami filmu, który zapowiadany jest jako nieformalna kontynuacja obrazu "Chłopaki nie płaczą", są Cezary Pazura, Przemysław Sadowski, Mirosław Zbrojewicz oraz Olaf Lubaszenko. Prezentujemy wam zdjęcia z planu!

26.07.2019Futro z misia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×