"Czterej pancerni i pies". Dramatyczne wyznanie żony zmarłego Wiesława Gołasa. "Trudno jest mi nawet rozmawiać o tym"

Maria Krawczyk-Gołas, żona zmarłego przed rokiem legendarnego aktora Wiesława Gołasa wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego. Wdowa po artyście regularnie odwiedza cmentarz Powązkowski i dba o ich wspólny grób. Teraz Pani Maria postanowiła wyznać, jak się czuje kilka miesięcy po jego odejściu. Jej słowa chwytają za serce.

Multimedia

Śmierć Wiesława Gołasa

Wiesław Gołas był jednym z najwybitniejszych i jednocześnie najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Przed kamerą zadebiutował jeszcze w 1954 roku, gdy zagrał małą rólkę niemieckiego żandarma w filmie "Pokolenie". Później przyszedł czas na poważniejsze role w filmach takich jak m.in. "Szkice węglem", "Dezerter", "Mąż swojej żony", "Żona dla Australijczyka", "Rękopis znaleziony w Saragossie" czy w końcu "Kapitan Sowa na tropie", gdzie wcielił się w tytułową rolę. Następnie zagrał m.in. "Lalce", a także w serialach: "Czterej pancerni i pies", "Dzięcioł" "Nie ma róży bez ognia", "Klincz" czy "Alternatywy 4".

We wrześniu ubiegłego roku córka słynnego aktora poinformowała o jego śmierci. Wiesław Gołas wówczas zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przebył m.in. dwa zawały i wylew. Po tym ostatnim trafił do szpitala, gdzie niestety zmarł.

Paulla zachwyca nowym wizerunkiem. W jej życiu nie dzieje się najlepiej!Zobacz więcej

Dramatyczne wyznanie żony zmarłego Wiesława Gołasa. "Trudno jest mi nawet rozmawiać o tym"

Jedną z osób, którą najbardziej dotknęła śmierć Wiesława Gołasa była jego żona Maria Krawczyk-Gołas. Wówczas nie pozwoliła na pochówek swojego męża w alei zasłużonych na Powązkach Wojskowych, gdyż już wcześniej wykupili wspólną kwaterę na Starych Powązkach. W rozmowie z jednym z dzienników, kobieta postanowiła opowiedzieć, co czuje po kilku miesiącach od śmierci jej ukochanego. Przyznaje, że wciąż bardzo ciężko jej mówić o zmarłym mężu.

Trudno jest mi nawet rozmawiać o tym. Ciężko mi bez niego - wyznała Maria Krawczyk-Gołas w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz galerię

Dorota Wellman i Edyta Herbuś zakopały topór wojenny? "Fajne babki powinny trzymać się razem"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×